به منظور کاهش اضطراب ناشی از ویروس کرونا صورت گرفت؛

ارائه خدمات روان‌شناختی و مشاوره تلفنی توسط مرکز مشاوره و سلامت دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان

۲۵ فروردین ۱۳۹۹ | ۰۹:۳۳ کد : ۵۴۱۱۵ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۵۸۳
مرکز مشاوره و سلامت دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان، با توجه به شیوع ویروس کووید- ۱۹ در کشور و در راستای مسئولیت اجتماعی دانشگاه، جهت کنترل اضطراب و کاهش استرس و ایجاد آرامش و حفظ سلامت روان جامعه دانشگاهیان و خانواده‌های آنان خدمات روانشناختی و مشاوره تلفنی برخط و غیربر خط ارائه می‌دهد.
ارائه خدمات روان‌شناختی و مشاوره تلفنی توسط مرکز مشاوره و سلامت دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان

به گزارش اداره کل روابط عمومی وزارت علوم به نقل از دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان، این خدمات روان‌شناختی و مشاوره ای در طی روزهای هفته دایر بوده و دانشگاهیان می‌توانند جهت اخذ نوبت مشاوره از شنبه تا چهارشنبه هر هفته از ساعت ۸ تا ۱۳ اقدام کند.
علاقه‌مندان جهت استفاده از مشاوره برخط و تلفنی می توانند با شماره ۰۹۱۱۶۶۸۵۹۰۰ و یا با شماره تلفن ۳۲۴۵۲۳۰۳-۰۱۷ تماس گرفته و همچنین جهت مشاوره غیر برخط از طریق آدرس الکترونیکیcounseling@gau.ac.ir از این خدمات استفاده کنند.
گفتنی است متقاضیان علاوه بر تماس با سامانه معرفی شده ۴۰۳۰ توسط وزارت بهداشت و درمان در ارتباط با ویروس کرونا می‌توانند در روزهای یکشنبه و سه شنبه از ساعت ۱۲ الی ۱۳ با پزشک معتمد دانشگاه و همچنین کارشناس بهداشت دانشگاه طی روزهای زوج از ساعت ۱۵ الی ۱۷ نیز تماس حاصل کنند.
ل.س ۴۲/ ل.م ۵۴

کلید واژه ها: علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان


( ۲ )