برگزاری دو کنفرانس بین‌المللی ازسوی مرکز منطقه‌ای علوم و انتقال فناوری سازمان پژوهش های علمی و صنعتی ایران

۲۸ آبان ۱۳۹۳ | ۱۳:۴۶ کد : ۵۴۰۱ اخبار ستادی
تعداد بازدید:۸۹۶
چهارمین کنفرانس بین‌المللی و هشتمین کنفرانس ملی مدیریت فناوری درجزیره کیش طی تاریخ‌های 10 تا 11 آذرماه 1393 با حمایت مرکزمنطقه‌ای علوم و انتقال فناوری IORA RCSTT برگزارمی‌شود. به گزارش روابط عمومی وزار...
برگزاری دو کنفرانس بین‌المللی ازسوی مرکز منطقه‌ای علوم و انتقال فناوری سازمان پژوهش های علمی و صنعتی ایران
چهارمین کنفرانس بین‌المللی و هشتمین کنفرانس ملی مدیریت فناوری درجزیره کیش طی تاریخ‌های 10 تا 11 آذرماه 1393 با حمایت مرکزمنطقه‌ای علوم و انتقال فناوری IORA RCSTT برگزارمی‌شود.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، دکترمحمود مولی‌نژاد رئیس  مرکز منطقه‌ای علوم و انتقال فناوری IORA RCSTT و قائم مقام رئیس سازمان پژوهش های علمی و صنعتی ایران درامور بین‌الملل، اطلاع‌رسانی این کنفرانس را در تمامی کشورهای عضو این
اتحادیه به عهده دارند.
ازجمله محورهای اصلی این کنفرانس، می‌توان به نقش شبکه بنگاه‌های کوچک، متوسط، بزرگ و دانش‌بنیان درتجاری‌سازی دانش و فناوری،  مدیریت نوآوری درشبکه بنگاه‌های کوچک، متوسط، بزرگ و دانش‌بنیان، نقش یک‌پارچه‌کننده‌های دانش و فناوری در شبکه بنگاه‌های کوچک، متوسط، بزرگ و دانش‌بنیان، دیپلماسی فناوری درخدمت توسعه و انتقال دانش و فناوری، ‌بسترهای ملی لازم برای تجاری‌سازی دانش و فناوری (در کشورهای در حال توسعه) و دیگرحوزه‌های مرتبط با مدیریت فناوری نام برد.
همچنین سازمان‌ها و مراکز مهم ملی وبین‌المللی ازجمله: سازمان COMSTECH ، بانک توسعه اسلامی، مرکز منطقه‌ای علوم و انتقال فناوری IORA RCSTT وابسته به اتحادیه همکاری‌های منطقه‌ای کشورهای حاشیه اقیانوس هند،  وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، معاونت علمی فناوری ریاست جمهوری، وزارت امورخارجه، وزارت نفت و گروه مپنا و دانشگاه‌های صنعتی شریف، تهران و علامه طباطبایی، از حامیان مهم این کارگاه می‌باشند.
گفتنی است علاقمندان برای کسب اطلاعات بیشتر به بروشور موجود در وب‌گاه برگزارکننده این کارگاه به نشانی http://www.conference.iramot.ir/en مراجعه کنند.