برگزاری پنجمین جشنواره دانشجویی حرکت دردانشگاه سمنان

۲۸ آذر ۱۳۹۴ | ۱۲:۵۰ کد : ۵۳۸۳ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۹۵۷
پنجمین جشنواره دانشگاهی حرکت با شعار حرکت، استمرار و موفقیت و با هدف رونمایی از دستاوردهای انجمن های علمی دانشجویی، ایجاد پویایی، خلاقیت و شور علمی 23 و 24 آذر در دانشگاه سمنان برگزار شد.به گزارش رواب...
پنجمین جشنواره دانشگاهی حرکت با شعار حرکت، استمرار و موفقیت و با هدف رونمایی از دستاوردهای انجمن های علمی دانشجویی، ایجاد پویایی، خلاقیت و شور علمی 23 و 24 آذر در دانشگاه سمنان برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم ، سرپرست معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه سمنان گفت : در این جشنواره 47 انجمن علمی دانشجویی دانشگاه سمنان در قالب 50 غرفه دستاوردهای علمی خود در یکسال گذشته شامل مقاله ، نشریات ، اختراع و ابداع و خلاقیت هایشان را دراین نمایشگاه به نمایش گذاشتند .
دکتر مسعود نصیری افزود : برگزاری کارگاه های آموزشی، تقدیر از فعالان انجمن های علمی دانشجویی، اعلام رتبه بندی انجمن ها ، اهدای تندیس طلایی جشنواره به برگزیدگان مراحل منطقه ای و ملی هشتمین جشنواره حرکت از دیگر برنامه های این جشنواره بود.
گفتنی است  خلاقیت و نوآوری، انجام پژوهش، داشتن مقاله، اختراع و مسائل آموزشی از ملاک های انتخاب انجمن علمی برتر بوده و در نهایت سه انجمن علمی به عنوان برتر انتخاب شدند و به جشنواره ملی راه یافتند.