برگزاری اولین همایش ملی نقش دانشگاه های نسل سوم در مهارت آموزی، کارآفرینی و توسعه پایداردر دانشگاه جامع علمی کاربردی واحد زنجان

۲۷ شهریور ۱۳۹۵ | ۱۴:۰۸ کد : ۵۳۷۸ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۶۵۲
اولین همایش ملی نقش دانشگاه های نسل سوم در مهارت آموزی، کارآفرینی و توسعه پایدار در بستر اقتصاد مقاوتی توسط دانشگاه جامع علمی کاربردی واحد استانی زنجان 27 آبان ماه سال جاری برگزار می شود.به گزارش رواب...
اولین همایش ملی نقش دانشگاه های نسل سوم در مهارت آموزی، کارآفرینی و توسعه پایدار در بستر اقتصاد مقاوتی توسط دانشگاه جامع علمی کاربردی واحد استانی زنجان 27 آبان ماه سال جاری برگزار می شود.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، این همایش در محورهای کارآفرینی و توسعه سرمایه انسانی و اجتماعی، دانشگاه های نسل سوم  کارآفرینی و اشتغال، تامین منابع و سرمایه گذاری در کارآفرینی، کارآفرینی و فناوری های نوین و نوآوری و تجاری سازی برگزار خواهد شد.
متقاضیان برای شرکت در این همایش می توانند مقالات خود را تا 25 مهرماه به دبیرخانه همایش ارسال کنند و نتایج نهایی داوری مقالات ارسال شده به این همایش 15 آبان ماه اعلام خواهد شد.
گفتنی است علاقه مندان به شرکت در این همایش می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به نشانی الکترونیکی www.znuastconf.ir مراجعه کنند.