به منظور مشارکت و بهره‌گیری از توانایی‌های علمی، تحقیقاتی صورت گرفت؛

انعقاد تفاهم‌نامه همکاری بین مؤسسه پژوهش و برنامه‌ریزی آموزش عالی و دانشگاه الزهرا (س)

۲۷ اسفند ۱۳۹۸ | ۱۲:۱۷ کد : ۵۳۷۷۸ دستاوردهای پژوهشگاه ها و پارک های علم و فناوری
تعداد بازدید:۷۴۵
تفاهم نامه همکاری به منظور ایجاد مشارکت و بهره‌گیری از توانایی‌های علمی، تحقیقاتی، اجرایی و مالی بین موسسه پژوهش و برنامه ریزی آموزش عالی و دانشگاه الزهرا (س) منعقد شد.
انعقاد تفاهم‌نامه همکاری بین مؤسسه پژوهش و برنامه‌ریزی آموزش عالی و دانشگاه الزهرا (س)

به گزارش اداره کل روابط عمومی ورارت علوم به نقل از موسسه پژوهش و برنامه‌ریزی آموزش عالی، همکاری در مسیر ایجاد کنسرسیوم دانشگاهی در زمینه دانشگاه پژوهی با مشارکت سایر دانشگاه‌ها برای تبادل تجربیات و اعتبار بخشی و رتبه‌بندی دانشگاه‌های فعال در زمینه دانشگاه‌پژوهی و مشارکت در شورای ارزیابی فعالیت های دانشگاه‌پژوهی و همکاری و پشتیبانی‌های مالی و لجستیکی در برگزاری مراسم اعطای جایزه سال به دانشگاه‌های ممتاز و فعال در ارتباط با فعالیت‌های دانشگاه‌پژوهی و همکاری و پشتیبانی در زمینه استقرار نظام پایش از مفاد این تفاهم‌نامه همکاری می‌باشد.
از دیگر مفاد این تفاهم‌نامه می‌توان به نظام اجرا و ارزیابی در ارتباط با بازآفرینی نظام جامعه‌پذیری در دانشگاه و پشتیبانی مالی، علمی، فنی، نرم افزاری، پژوهشی و آموزشی در مسیر تحقق اهداف جامعه پذیری در قالب انجام مطالعات پشتیبان و اجرای برنامه‌های زیر ساختی و برگزاری کارگاه‌های دانش‌افزایی برای مدیران گروه‌ها اشاره کرد.
گفتنی است این تفاهم‌نامه توسط دکتر نسرین نورشاهی رئیس موسسه پژوهش و برنامه ریزی آموزش عالی و دکتر مهناز ملانظری رئیس دانشگاه الزهرا (س) به امضاء رسید.
ل.م ۵۴


( ۱ )