برگزاری اولین نشست هم‌اندیشی روابط عمومی‌ موزه‌های استان تهران در موزه علوم و فناوری

۱۴ مرداد ۱۳۹۳ | ۱۶:۳۸ کد : ۵۳۷۲ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۵۵۵
موزه علوم و فناوری جمهوری اسلامی ایران، در تاریخ 20 مرداد 1393، اولین نشست هم‌اندیشی مدیران و کارشناسان روابط عمومی‌ موزه‌های استان تهران را برگزار می کند. به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، اولین نشست...
موزه علوم و فناوری جمهوری اسلامی ایران، در تاریخ 20 مرداد 1393، اولین نشست هم‌اندیشی مدیران و کارشناسان روابط عمومی‌ موزه‌های استان تهران را برگزار می کند.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، اولین نشست هم‌اندیشی روابط عمومی‌ موزه‌های استان تهران با عنوان «جایگاه و نقش روابط عمومی در موزه‌ها» در تاریخ 20 مرداد 1393، ساعت 10 صبح  در محل نمایشگاه دائمی موزه واقع در خیابان سی تیر برگزار می شود.
در این نشست دکتر بروجردی، مشاور وزیر و مدیرکل روابط عمومی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و همچنین دکتر محمد فرقانی، عضو هیئت علمی دانشکده ارتباطات علوم اجتماعی دانشگاه علامه طباطبایی، به ترتیب در رابطه با نقش و جایگاه روابط عمومی در سازمان‌ها و نهادها و ارتباط با رسانه‌ها و برقراری ارتباطات سنتی از سوی روابط عمومی سازمان‌ها ایراد سخنرانی می‌کنند.
با توجه به آمار پایین بازدید از موزه ها در ایران، عدم وجود شناخت کافی از موزه ها در میان عامه مردم، نبود اطلاع رسانی گسترده در خصوص فعالیت های متنوع موزه ها و عدم استقبال سازمان‌ها و نهادهای پژوهشی دولتی همچون آموزش و پرورش و دانشگاه‌ها در خصوص همکاری و حمایت از موزه‌ها، ایجاد یک حرکت جهادی در جهت ارتقائ پایگاه علمی و فرهنگی موزه ها در کشور یکی از اهداف این نشست می باشد.
بدین‌وسیله از همه مدیران و کارشناسان روابط عمومی موزه‌های شهر تهران دعوت می‌شود با حضور گرم در این نشست، ضمن معرفی موزه خود، با ارائه پیشنهادات سازنده و تجربیات راهگشا، آغازگر این حرکت ملی باشند.