برگزاری اولین جلسه شورای اداری دانشگاه جهرم با حضور سرپرست جدید دانشگاه جهرم

۰۸ شهریور ۱۳۹۳ | ۱۲:۴۶ کد : ۵۳۶۹ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۶۵۳
جلسه شورای اداری دانشگاه جهرم با حضور دکتر رحیمی سرپرست جدید دانشگاه جهرم برگزار شد.به گزارش روابط عمومی وزارت علوم ، در این جلسه دکتر رحیمی ضمن تبریک هفته دولت گفت: در نظام اسلامی، قبول مسئولیت و...
جلسه شورای اداری دانشگاه جهرم با حضور دکتر رحیمی سرپرست جدید دانشگاه جهرم برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم ، در این جلسه دکتر رحیمی ضمن تبریک هفته دولت گفت: در نظام اسلامی، قبول مسئولیت و خود مسئولیت یک امانت الهی است و تلاش من بر این است در این آزمون الهی سربلند باشم.
وی افزود: تلاش می کنیم با هماهنگی و همکاری همه اعضای هیئت علمی، مدیران وکارکنان دانشگاه جهرم در جهت پیشرفت این دانشگاه تلاش کنیم.
وی تدوین برنامه کوتاه مدت و بلند مدت توسعه دانشگاه را اولویت کار خود اعلام کرد و گفت: امیدواریم هر چه سریع تر با تدوین این برنامه و هدف گذاری اولویت ها، همه با هم در مسیر توسعه دانشگاه همگام شویم.
گفتنی است، دکتر رحیمی عضو هیئت علمی و استاد زبان و ادبیات فارسی دانشگاه جهرم است و پیش از این مدیر امور فرهنگی دانشگاه ایلام، مدیرکل امور دانشجویان شاهد و ایثارگر دانشگاه ایلام، عضو شورای پژوهشی دانشگاه ایلام، مدیر گروه زبان و ادبیات فارسی دانشگاه ایلام و مدیر گروه زبان و ادبیات فارسی دانشگاه جهرم بوده است .