از سوی فیزو اعلام شد؛

انتخاب هادی بشیریان به عنوان عضو کمیته بین‌المللی توسعه ورزش دانشگاهی

۲۰ اسفند ۱۳۹۸ | ۱۳:۵۸ کد : ۵۳۶۶۲ دستاوردهای پژوهشگاه ها و پارک های علم و فناوری
تعداد بازدید:۷۱۷
هیات رئیسه فدراسیون بین المللی ورزش های دانشگاهی (فیزو)، هادی بشیریان را به عنوان عضو کمیته توسعه ورزش دانشگاهی انتخاب کرد.
انتخاب هادی بشیریان به عنوان عضو کمیته بین‌المللی توسعه ورزش دانشگاهی

به گزارش اداره کل روابط عمومی وزارت علوم به نقل از سازمان امور دانشجویان، پس از برگزاری جلسه هیات رئیسه فدراسیون بین المللی ورزش های دانشگاهی که در کشور سوئیس برگزار شد با بررسی سوابق و رزومه افراد معرفی شده از کشورهای مختلف هادی بشیریان به عنوان عضو کمیته توسعه ورزش دانشگاهی انتخاب شد.

هادی بشیریان دبیرکل فدراسیون ملی ورزش های دانشگاهی جمهوری اسلامی ایران طی حکم صادره از سوی رئیس و دبیر کل فیزو تا سال 2023 میلادی به عنوان عضو کمیته توسعه ورزش دانشگاهی فیزو انتخاب شده است.

به موجب این حکم بشیریان به عنوان نماینده توسعه ورزش های دانشگاهی در نظر گرفته شدند، که از جمله فعالیت های وی در این سمت مشارکت در کارگروه های توسعه فعالیت ها و استراتژی جهانی فیزو تا سال 2027 خواهد بود که از مجمع عمومی 2017 بمدت ده سال برنامه ریزی شده و در دست اجراست.

نظر به اینکه کسب کرسی‌های بین‌المللی ورزشی همواره به عنوان یکی از چالش های اساسی ورزش برای کشور ایران به شمار می‌رود و با توجه به شرایط کنونی کشور ایران که با هجمه‌های زیادی در زمینه‌های اقتصادی، سیاسی، اجتماعی در بعد بین‌الملل روبه رو است، کسب چنین جایگاه‌هایی در بهبود و اصلاح روابط خارجی کشورمان بسیار اثرگذار خواهد بود.

گفتنی است بشیریان قائم مقامی اداره کل تربیت بدنی وزارت علوم، سه دوره دبیر کلی فدراسیون و رئیس کاروان دانشجویان ایران در یونیورسیادهای دانشجویی را در کارنامه کاری خود دارد.

ل.س42/ل.م54