برقراری ارتباطات بین‌المللی در راستای تبادل دانش و فناوری در سازمان پژوهش های علمی و صنعتی ایران

۲۷ دی ۱۳۹۳ | ۱۶:۲۴ کد : ۵۳۵۱ اخبار ستادی
تعداد بازدید:۷۵۱
پژوهشکده کشاورزی سازمان پژوهش های علمی و صنعتی ایران به عضویت انجمن آسیایی دانشکده‌ها و دانشگاه‌های کشاورزی (AAACU) درآمد. به گزارش روابط عمومی وزارت علوم ، با کمک برنامه ها ی تاثیر گذار و تحقیقات کش...
پژوهشکده کشاورزی سازمان پژوهش های علمی و صنعتی ایران به عضویت انجمن آسیایی دانشکده‌ها و دانشگاه‌های کشاورزی (AAACU) درآمد.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم ، با کمک برنامه ها ی تاثیر گذار و تحقیقات کشاورزی و تدوین و ترویج برنامه ها و سیاست‌های این حوزه، عضویت پژوهشکده کشاورزی سازمان پژوهشهای علمی و صنعتی ایران در انجمن آسیایی دانشکده‌ها و دانشگاه‌های کشاورزی (AAACU) محقق شد.
سرپرست پژوهشکده کشاورزی سازمان پژوهش های علمی و صنعتی ایران گفت: پژوهشکده کشاورزی تنها پژوهشکده کشاورزی در ایران است که یکی از اهداف خود را در برقراری ارتباطات بین‌المللی در راستای تبادل دانش و فناوری در حوزه کشاورزی و دامپروری بنا نهاده‌است.
دکتر جوانمرد ظهار داشت: امیداست با به عضویت درآمدن پژوهشکده در انجمن آسیایی دانشکده‌ها و دانشگاه‌های کشاورزی (AAACU) بتوانیم زمینه‌های مساعدی را برای ارتقای روابط علمی بین‌المللی در گرایش‌ها و موضوعات مختلف کشاورزی و دامپروری برای همکاران فعال در این بخش فراهم آوریم.
وی افزود: انجمن آسیایی دانشکده ها و دانشگاه های کشاورزی (AAACU) از سال 1972 میلادی رسما" کار خود را آغاز کرد. دفتر این انجمن در دانشگاه Los Banos  فیلیپین است و در حال حاضر 52 دانشگاه و مرکز تحقیقاتی از 16 کشور آسیا از جمله کره و ژاپن عضو این انجمن هستند.