با حضور معاون حقوقی و امور مجلس وزارت علوم؛

مراسم تکریم و معارفه سرپرست دانشگاه فسا برگزار شد

۰۵ اسفند ۱۳۹۸ | ۲۲:۰۹ کد : ۵۳۵۰۹ اخبار برگزیده اخبار ستادی
تعداد بازدید:۱۰۶۶
آیین تکریم و معارفه سرپرست دانشگاه فسا ، با حضور دکتر حمیدرضا علومی یزدی، معاون حقوقی و امور مجلس وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در تالار شیخ روزبهان این دانشگاه برگزار شد.
مراسم تکریم و معارفه سرپرست دانشگاه فسا برگزار شد

به گزارش اداره کل روابط عمومی وزارت علوم به نقل از دانشگاه فسا، در این آیین دکتر علومی یزدی اظهار داشت: وجود دانشگاه برای یک شهر یک سرمایه است که مسئولان می‌توانند به عنوان یک اتاق فکر و کانون تربیت نیروی متخصص إز این توان تخصصی بهره‌مند شوند.
وی با بیان اینکه کشور جمهوری اسلامی ایران در تولید علم در خاورمیانه مقام اول را دارا می‌باشد، افزود: وزارت علوم در راستای ارتقای سطح و جایگاه دانشگاه‌ها و ارائه خدمات بهتر علمی و آموزشی، ارتقای شاخص‌های رتبه‌بندی دانشگاه‌ها اقدام به سامان دهی اموزش عالی نموده است دانشگاه فسا به عنوان یک دانشگاه نوپا و چابک می تواند به عنوان یکی از دانشگاه‌های آماده برأی ارتقاء به نسل چهارم انتخاب شود.
در ادامه مراسم دکتر اژدری رئیس پیشین دانشگاه فسا ضمن ارائه گزارشی از فعالیت‌های انجام شده در دوران مسئولیت خود، از اعضای هیئت علمی و کارمندان دانشگاه تقدیر و تشکر کرد.
سپس دکتر جمال فتح اللهی سرپرست دانشگاه فسا ضمن تقدیر و تشکر از روسای قبل و کسانی که در راه‌اندازی دانشگاه فسا نقش به‌سزایی داشتند، بر تحقق اقتصاد دانش‌بنیان در دانشگاه مطابق با سیاست‌های ابلاغی مقام معظم رهبری و بیانیه گام دوم انقلاب تاکید کرد.
در پایان این مراسم که مسئولان شهرستان فسا، اساتید، کارمندان و دانشجویان دانشگاه فسا نیز حضور داشتند، ضمن معرفی دکتر فتح‌اللهی به عنوان سرپرست دانشگاه فسا، از دکتراژدری رئیس پیشین این دانشگاه تقدیر شد.
ل.م ۵۴/ ع.ع ۵۷


( ۲ )