به میزبانی دانشگاه تبریز؛

استارتاپ ویکند بین‌المللی صنعت برق برگزار می‌شود

۳۰ بهمن ۱۳۹۸ | ۱۴:۳۰ کد : ۵۳۴۵۲ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۸۳۳
استارتاپ ویکند بین‌المللی صنعت برق سوم اردیبهشت ماه سال ۱۳۹۹ به میزبانی دانشگاه تبریز برگزار می‌شود.
استارتاپ ویکند بین‌المللی صنعت برق برگزار می‌شود

به گزارش اداره کل روابط عمومی وزارت علوم به نقل از دانشگاه تبریز، رویداد بین‌المللی حمایت از کسب و کارهای مبتنی بر ایده‌های نو در حوزه صنعت برق، در سه محور کاهش پیک بار، بهبود بهره‌وری انرژی و تحول دیجیتال برگزار می‌شود که مهلت ارسال ایده ها به این رویداد بین‌المللی ۸ اسفندماه سال جاری اعلام شده و زمان اعلام نتایج مرحله اول آن ۱۳ اسفند ۹۸ است.

با گسترش مشترکان برق و همچنین پیدایش مصرف کننده های جدید صنعتی، برنامه‌ریزی جهت استفاده بهینه از برق تولیدی از مهم‌ترین موضوعات این حوزه در سطح ملی و بین‌المللی است. شرکت توزیع برق استان آذربایجان شرقی با لحاظ نمودن این مورد و از طرفی با هدف مشارکت دادن دانشگاهیان و متخصصان این حوزه در رفع چالش های موجود در این صنعت، تصمیم به برگزاری رویداد بزرگ صنعت برق کشور با همکاری مرکز رشد و نوآوری دانشگاه تبریز کرده است.

استارت آپ ویکند صنعت برق، رویدادی یک روزه است که در آن گروهی از علاقه‌مندان به راه‌اندازی شرکت نوپا از دانشجویان، فارغ التحصیلان و اساتید، هسته ها و واحدهای فناور، توسعه‌دهندگان استارتاپ‌ها و صاحبان ایده با هم جمع می‌شوند و تیم‌هایی تشکیل می‌دهند تا یک شرکت نوپای جدید راه‌اندازی و نمونه اولیه‌ای از کار خود ارائه کنند که محصول ارائه شده در راستای رفع یکی از نیازهای مهم صنعت برق کشور است.

ل.س ۴۲/ ل.م ۵۴


( ۱ )