همزمان با فرا رسیدن میلاد حضرت زهرا(س)؛

زمین چمن مصنوعی دانشگاه تفرش به بهره‌برداری رسید

۲۶ بهمن ۱۳۹۸ | ۱۴:۴۳ کد : ۵۳۳۲۴ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۴۱۱
همزمان با فرا رسیدن میلاد حضرت زهرا(س) و با حضور دکتر محمد حسین علیزاده مدیرکل تربیت بدنی سازمان امور دانشجویان وزارت علوم، تحقیقات و فناوری امروز (شنبه) زمین چمن مصنوعی دانشگاه تفرش، به بهره‌برداری رسید.
زمین چمن مصنوعی دانشگاه تفرش به بهره‌برداری رسید

به گزارش اداره کل روابط عمومی وزارت علوم به نقل از دانشگاه تفرش، زمین چمن مصنوعی دانشگاه تفرش با ابعاد 22 در 42 متر مربع با هزینه‌ای بالغ بر 4 میلیارد ریال  از محل اعتبارات اداره کل تربیت بدنی وزارت علوم، صندوق رفاه دانشجویی و دانشگاه تفرش در سال ۱۳۹۸ احداث و افتتاح گردید.

مدیرکل تربیت بدنی سازمان امور دانشجویان در آیین افتتاح زمین چمن مصنوعی دانشگاه تفرش که با حضور فرماندار شهرستان تفرش و معاونان این دانشگاه برگزار شد، ضمن تبریک ایام دهه مبارک فجر و سالروز ولادت حضرت زهرا(س) گفت: در دهه فجر انقلاب اسلامی 25 پروژه زمین چمن مصنوعی و کف پوش در سطح دانشگاه‌های کشور افتتاح و به مرحله بهره‌برداری رسید.

دکترعلیزاده گفت: در سال جاری 71 پروژه زمین چمن در سطح دانشگاه های کشور با اعتباری بالغ بر30 میلیارد تومان افتتاح و 100 هزار متر مربع به سرانه فضاهای ورزشی دانشگاه های کشور افزوده می گردد.

وی در پایان ضمن بازدید از اتاق‌های تندرستی و فضاها و امکانات ورزشی موجود در دانشگاه تفرش از تلاش‌های تیم مدیریتی دانشگاه تفرش برای ارتقای کیفیت زیرساخت‌های ورزشی دانشگاه تفرش و ساخت فضاهای جدید ورزشی در این دانشگاه قدردانی کرد.

گفتنی است در این آیین با حضور دکترعلیزاده اتاق تندرستی خوابگاه پسرانه امیرکبیر دانشگاه تفرش نیز با اعتباری بالغ بر ۲۵۰ میلیون ریال افتتاح شد.

ل.س42/ل.م54