با مشارکت سازمان امور دانشجویان؛

زمین رو باز سرای پسران دانشگاه اصفهان به بهره‌برداری رسید

۲۵ بهمن ۱۳۹۸ | ۱۰:۳۲ کد : ۵۳۲۸۹ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۵۳۸
زمین روباز سرای پسران دانشگاه اصفهان، به مناسبت گرامیداشت دهه فجر انقلاب اسلامی و با مشارکت سازمان امور دانشجویان افتتاح شد.
زمین رو باز سرای پسران دانشگاه اصفهان به بهره‌برداری رسید

به گزارش اداره کل روابط عمومی وزارت علوم به نقل از دانشکاه اصفهان، این پروژه در زمینی به مساحت ۴۲ در ۲۲ متر و با هزینه‌ای بالغ بر ۳۰۰ میلیون تومان مورد بهره‌برداری دانشجویان قرار گرفت.
در آیین افتتاح این زمین دکتر جاماسب نوذری مدیر کل امور دانشجویان داخل سازمان امور دانشجویان اظهار داشت: ارایه چنین خدماتی برای فراهم آوردن بستری مناسب برای فعالیت‌های آموزشی دانشجویان بسیار حائز اهمیت است.
وی در ادامه افزود: سازمان امور دانشجویان و صندوق رفاه دانشحویان آمادگی لازم برای حمایت از طرح‌های مشابه برای دانشگاه اصفهان که یکی از دانشگاه‌های جامع و بزرگ کشور است را دارد.
بر اساس این گزارش، زیرسازی این طرح با هزینه‌ای بالغ بر ۱۰۰ میلیون توسط دانشگاه و ۲۰۰ میلیون نیز توسط سازمان امور دانشجویان پرداخت شده است.
گفتنی است در این مراسم، دکتر حاج حسینی معاون دانشجویی، دکتر احمد نژاد مدیر امور دانشجویی، دکتر رافعی مدیر اداره تربیت بدنی و جمعی از مدیران خوابگاه و کارکنان اداره تربیت بدنی دانشگاه اصفهان نیز حضور داشتند.
ل.م ۵۴