هم‌زمان با ایام‌ا... دهه مبارک فجر؛

پروژه احداث ساختمان اداری و کارگاهی مرکز رشد شیروان آغاز شد

تعداد بازدید:۷۱۱
آغاز عملیات عمرانی ساختمان اداری و کارگاهی مرکز رشد شیروان وابسته به پارک علم و فناوری علم و فناوری استان خراسان شمالی، در نهمین روز از ایام گرامیداشت پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران آغاز شد.
پروژه احداث ساختمان اداری و کارگاهی مرکز رشد شیروان آغاز شد

به گزارش اداره کل روابط عمومی وزارت علوم به نقل از پارک علم و فناوری خراسان شمالی، ساختمان ۷۲۰ متر مربعی مرکز رشد واحدهای فناور شهرستان شیروان در زمینی به مساحت ۲۱۶۰ متر مربع از محل اعتبارات مصوبات سفر معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری به این شهرستان، امروز (دوشنبه) با حضور دکتر گرمه‌ای رئیس پارک علم و فناوری استان کلنگ‌زنی شد.

دکتر گرمه ای با حضور در سایت احداث ساختمان از اتمام فاز اول در نیمه نخست سال ۹۹ خبر داد و خاطر نشان کرد: این فضا برای ارائه خدمات استقرار و زیرساخت مناسب به واحدهای فناور و افراد خلاق جهت توسعه تولید و تجاری سازی ایده های نوآورانه و کاربردی در شهرستان شیروان در نظر گرفته شده است.

در ادامه این برنامه همچنین نشست بررسی شرایط استقرار واحدهای فناور، میزان فروش و توسعه محصولات فناورانه، چگونگی و کیفیت دریافت خدمات و تسهیلات آنها در ساختمان فعلی مرکز رشد شیروان و مرکز نوآوری روستای خلاق با حضور نیروهای پارک علم و فناوری خراسان شمالی برگزار شد.

مهندس مرتضوی مدیر مرکز رشد شیروان و مسئول راه اندازی مرکز نوآوری روستای خلاق در این نشست با بیان اینکه از تیرماه امسال با حضور دکتر ستاری معاون علمی و فناوری رئیس جمهور در شیروان و راه‌اندازی این مرکز نوآوری توانسته‌ایم ظرفیت‌ها، افراد خلاق و تعدادی از صنایع دستی و فرهنگی را در روستاها شناسایی کنیم، ابراز امیدواری کرد؛ در سال آینده با برگزاری رویدادهای ویژه در حوزه صنایع خلاق و فرهنگی بسیاری از هنرمندان، صنعتگران و فعالان این بخش را در استان شناسایی و خدمات، تسهیلات و زیرساخت مناسب را برای استقرار در این مرکز به وی ارائه کنیم.

ل.م ۵۴


( ۱ )