در نمایشگاه دستاوردهای چهل و یکمین سالگرد انقلاب اسلامی انجام شد؛

رونمایی ازطرح های فناورانه پارک علم و فناوری البرز

تعداد بازدید:۸۳۸
همزمان با گشایش نمایشگاه دستاوردهای چهل و یکمین سالگرد انقلاب اسلامی در استان البرزو با حضور دکتر شاهمرادی معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری البرز و دکتر ربیعی ، رئیس سازمان "صمت" استان البرز و تعدادی از مسئولین استانی در کرج ، ازسه طرح فناورانه پارک علم و فناوری البرز رونمایی شد.
رونمایی ازطرح های فناورانه پارک علم و فناوری البرز

به گزارش اداره کل روابط عمومی وزارت علوم به نقل از پارک علم و فناوری البرز، در این نمایشگاه که با حضور دستگاه های مختلف علمی و اجرایی استان البرز صورت پذیرفت، پارک علم و فناوری البرز با حضور بیش از ۴۰ شرکت فناور و دانش بنیان در حوزه های مختلف فنی و مهندسی، مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی، شیمی و پلیمر، علوم انسانی حضور چشمگیری داشته و همچنین واحدهای فناور عضو پارک توانستند به ارائه دستاوردهای دانش بنیان خود در راستای اقتصاد مقاومتی و حمایت از محصولات داخلی بپردازند.
در این رویداد از سه طرح شرکت های دانش بنیان و فناور پارک علم و فناوری شامل تولید اسانس خوراکی دودکارا با پایه مایع آبی، مایع روغنی و جامد پودری توسط شرکت دانش بنیان درنیکا صدف کوشا و تولید دو ماده کولین کلراید (از مواد پر مصرف در تهیه خوراک دام و طیور) و گلایکولیک اسید (مورد استفاده در مواد غذایی و صنایع آرایشی و بهداشتی توسط شرکت حافظ وارش در محل غرفه پارک علم و فناوری البرز رونمایی شد.
دکتر شهبازی استاندار البرز در بازدید از غرفه پارک علم و فناوری البرز با اشاره به دستاوردهای درخشان انقلاب اسلامی در عرصه های مختلف علم و فناوری بر توسعه اقتصاد دانش بنیان تاکید کرد.
سردار دکتر سید یوسف مولایی فرمانده سپاه امام حسن مجتبی استان البرز نیز از دستاوردهای شرکت های دانش بنیان و فناور پارک علم و فناوری البرز بازید کرد.
این نمایشگاه از ۱۷ لغایت ۲۲ بهمن ماه در مجموعه نمایشگاهی پارک چمران کرج (باغ گل ها) از ساعت ۱۰ الی ۱۸ برای بازدید علاقه مندان دایر است

س. س ۵۱/‏ ر. ب ۴۵