هم‌زمان با دهه مبارک فجر؛

عملیات عمرانی ساختمان جدید دانشکده منابع طبیعی دانشگاه سمنان آغاز شد

۱۷ بهمن ۱۳۹۸ | ۰۹:۲۸ کد : ۵۳۱۱۴ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۴۷۷
هم‌زمان با دهه مبارک فجر، عملیات عمرانی ساختمان جدید دانشکده منابع طبیعی دانشگاه سمنان با حضور رئیس و معاونان دانشگاه و نیز مسئولان استان در شهرستان مهدیشهر آغاز شد.
عملیات عمرانی ساختمان جدید دانشکده منابع طبیعی دانشگاه سمنان آغاز شد

به گزارش اداره کل روابط عمومی وزارت علوم به نقل از دانشگاه سمنان، دکتر مسعود نصیری رئیس دانشگاه سمنان در این خصوص گفت: کلنگ احداث این ساختمان در محل سایت دانشکده روانشناسی دانشگاه به زمین زده شد.
وی با بیان اینکه این ساختمان با زیربنای دو هزار و ۵۰۰ متر مربع و در سه طبقه احداث می‌شود، افزود: این ساختمان در دو فاز ساخته خواهد شد و پیش‌بینی می‌شود در صورت تامین اعتبار در دو سال آینده به بهره‌برداری برسد.
دکتر نصیری تصریح کرد: هزینه تمام شده این پروژه ۱۰ میلیارد و ۷۵۰ میلیون تومان به صورت اوراق پیش‌بینی شده است که در مرحله نخست یک میلیارد تومان آن تخصیص یافته است.
دکتر فخری معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار سمنان نیز در این مراسم ضمن تأکید بر اهمیت این پروژه خاطرنشان کرد: استانداری بیش از دو میلیارد تومان به این پروژه اختصاص خواهد داد و با جدیت پیگیر تکمیل آن خواهد بود.
در ادامه دکتر کافی سرپرست معاونت عمرانی دانشگاه سمنان با بیان جزئیات پروژه گفت: این ساختمان دارای ۴۳۵ متر مربع کلاس آموزشی، ۴۴۰ متر مربع فضای کارگاهی و آزمایشگاهی ،۲۵۰ متر مربع سایت کامپیوتر و نیز دارای اتاق اساتید، موزه تاریخی و فضای اداری و رفاهی است.
ل.م ۵۴