وزیر علوم، تحقیقات و فناوری وارد استان گلستان شد

۱۳ بهمن ۱۳۹۸ | ۲۲:۵۵ کد : ۵۳۰۱۶ اخبار برگزیده اخبار ستادی سرخط خبرها
تعداد بازدید:۳۸۵
دکتر منصور غلامی، وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در راس هیاتی به منظور دیدار با دانشگاهیان و افتتاح پروژه‌های عمرانی دانشگاهی وارد استان گلستان شد و مورد استقبال استاندار و روسای دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی این استان قرار گرفت.
وزیر علوم، تحقیقات و فناوری وارد استان گلستان شد

به گزارش اداره کل روابط عمومی وزارت علوم، افتتاح استخر دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان و بهره‌برداری از پروژه‌های عمرانی دانشگاه گلستان از جمله برنامه‌های وزیر علوم در این سفر یک روزه است.
نشست با اعضای شورا و هیئت ممیزه دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان، شرکت در آیین نکوداشت چهل و یکمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی و نشست با روسای دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی و پژوهشی و فناوری استان گلستان از دیگر برنامه‌های دکتر غلامی در سفر به این استان به شمار می‌رود.
همچنین دکتر غلامی در این سفر ضمن بازدید و نشست با اعضای شورا و هیئت ممیزه دانشگاه گلستان، با آیت‌ا… نورمفیدی نماینده محترم ولی فقیه در استان و استاندار گلستان نیز دیدار و گفت‌وگو خواهد کرد.
گفتنی است دکتر محمدتقی نظرپور معاون اداری، مالی و مدیریت منابع وزارت علوم و نماینده عالی وزیر نیز فردا (دوشنبه) با حضور در شرق استان و شهرستان گنبدکاووس، نشستی با شورای دانشگاه و هیات رییسه دانشگاه این شهرستان خواهد داشت.
ل.م ۵۴/ ع.ع ۵۷