برپایی نمایشگاه دستاوردهای پارک علم و فناوری و دانشگاه های استان کرمان

۰۶ خرداد ۱۳۹۴ | ۱۳:۰۵ کد : ۵۲۸۶ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۶۲۵
همزمان با برگزاری چهل و هفتمین گردهمایی معاونان پژوهش و فناوری دانشگاه ها و پژوهشگاه ها و روسای پارک های علم و فناوری سراسر کشور نمایشگاه دستاوردهای پارک علم و فناوری و دانشگاه ها و تجهیزات آزمایشگاهی...
برپایی نمایشگاه دستاوردهای پارک علم و فناوری و دانشگاه های استان کرمان
همزمان با برگزاری چهل و هفتمین گردهمایی معاونان پژوهش و فناوری دانشگاه ها و پژوهشگاه ها و روسای پارک های علم و فناوری سراسر کشور نمایشگاه دستاوردهای پارک علم و فناوری و دانشگاه ها و تجهیزات آزمایشگاهی برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، این نمایشگاه پیش از برگزاری مراسم افتتاحیه چهل و هفتمین گردهمایی معاونان پژوهش و فناوری دانشگاه ها و پژوهشگاه ها و روسای پارک های علم و فناوری سراسر کشور با حضور دکتر وحید احمدی معاون پژوهش و فناوری وزارت علوم تحقیقات و فناوری، حجت الاسلام و المسلمین صباحی امام جمعه موقت کرمان و مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در دانشگاه های استان، دکتر نصرا... گرامی معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری کرمان، دکتر فدایی رئیس دانشگاه شهید باهنر کرمان، دکتر میرزایی سرپرست دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته، دکتر قوام رئیس پارک علم و فناوری استان و دکتر رجبعلی پور عضو هیات امناء دانشگاه و جمعی از مسئولان دانشگاهی افتتاح شد.
بر پایه این گزارش، در این نمایشگاه شرکت های تعاونی دانش بنیان طوفان ساز کرمان، وریا صنعت گستر کارمانیا، کرمان دوا، فناوران ارتباطات برتر، پنگان الکترونیک، لوتوس افزار گستر جنوب و گروه صنعتی رادمان صنعت ایرانیان محصولات دانش بنیان خود را معرفی و عرضه کردند.