با حضور معاون رئیس جمهوری؛

سـلف سـرویس دانشجویی مکانیزه در دانشگاه دریانوردی و علوم دریایی چابهار افتتاح شد

۰۳ بهمن ۱۳۹۸ | ۲۰:۳۵ کد : ۵۲۸۲۰ اخبار ستادی
تعداد بازدید:۵۵۹
سلف سرویس‌ دانشجویی مـکانیزه‌ و مـجهز دانشگاه دریانوردی و علوم دریایی چابهار، با حضور دکتر محمدباقر نـوبخت معاون رییس جمهوری و رئیس سازمان برنامه و بودجه به بهره‌برداری رسید.
سـلف سـرویس دانشجویی مکانیزه در دانشگاه دریانوردی و علوم دریایی چابهار افتتاح شد

به گزارش اداره کل روابط عمومی وزارت علوم به نقل از دانشگاه دریانوردی و علوم دریایی چابهار، سلف سرویس جدید دانشگاه دریانوردی و علوم دریایی چابهار با صرف اعتباری بالغ بر ۵۰ میلیارد ریال در زمینی با مساحت بیش از ۳ هزار متر مربع با زیربنای ۲ هزار و ۵۰۰ متر مربع در ۲ طبقه ساخته شده است.
این سلف سرویس دارای رستوران وی آی پی(VIP) و همچنین فضاهای جداگانه‌ای با ظرفیت پخت و آماده‌سازی ۴ هزار پرس غذا در روز، مجهز به کلیه تجهیزات صنعتی پخت و پز، آماده‌سازی و سرو غذا با پشتیبانی فضاهای جانبی شامل تراس و سالن‌های غذاخوری با ویو کامل دریا، واحد انبارهای نگهداری مواد اولیه، واحد سردخانه ۲۰ تنی زیر صفر و بالای صفر و فضاهای اداری و خدماتی می‌باشد.
دانشگاه دریانوردی و علوم دریایی چابهار به‌عنوان مهم‌ترین و تخصصی‌ترین دانشگاه کشور در حوزه دریانوردی و علوم دریایی دارای ۳ دانشکده، مهندسی دریا، مدیریت و علوم انسانی و علوم دریایی در ۴۲ رشته تحصیلی در کلیه مقاطع تحصیلی می باشد که بیش از ۳ هزار دانشجو در حال تحصیل در این دانشگاه می‌باشند. این دانشگاه منطبق با استانداردهای سازمان جهانی دریانوردی (IMO) و الزامات آموزشی دریانوردان (STCW78) بوده و دارای گواهینامه اروپاست.
گفتنی است در این آیین مهندس موهبتی استاندار سیستان و بلوچستان، دکتر نصیری رییس دانشگاه و جمعی از مسئولان استانی نیز حضور داشتند.
ل.م ۵۴/ ع. ع ۵۷


( ۱ )