به میزبانی دانشگاه الزهرا(س)؛

شانزدهمین کنفرانس بین‌المللی مهندسی صنایع ایران بهمن‌ماه برگزار می‌شود

۲۸ دی ۱۳۹۸ | ۱۰:۲۱ کد : ۵۲۷۱۱ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۷۱۷
شانزدهمین کنفرانس بین‌المللی مهندسی صنایع ایران با همکاری دانشگاه الزهرا(س) و انجمن مهندسی صنایع ایران، با هدف تبادل دانش، مفاهیم، روش‌ها و روندهای جدید این حوزه و با محوریت تحول دیجیتال و مهندسی صنایع در کشور ۲ و ۳ بهمن ماه سال جاری، در محل سالن همایش‌های بین‌المللی دانشگاه الزهرا(س) برگزار می‌شود.
شانزدهمین کنفرانس بین‌المللی مهندسی صنایع ایران بهمن‌ماه برگزار می‌شود

به گزارش اداره کل روابط عمومی وزارت علوم به نقل از دانشگاه الزهرا (س)، تمرکز بر برگزاری کارگاه‌های تخصصی و سخنرانی‌های کلیدی مدیران مطرح کشور با موضوعات روز و روندهای آتی مهندسی صنایع و مرتبط با تحول دیجیتال و حضور پررنگ‌تر محققان خارجی برای ارائه مقالات، از جمله ویژگی‌های برجسته این کنفرانس است.

در این کنفرانس ۷ نشست با موضوعات مختلف از جمله نشست بانک ایران زمین با عنوان "بانکداری دیجیتال"، شرکت آلیاسیس با عنوان " SAMP و جایگاه آن در تحول دیجیتال"، فروشگاه‌های زنجیره‌ای رفاه و فروشگاه اینترنتی دیدی بود با عنوان "خرده فروشی و جایگاه آن در تحول دیجیتال در کشور(مطالعه موردی: اسپانسر فروشگاههای زنجیره ای رفاه)"، شرکت توسعه یکپارچه ایلیا و پرشیا فاوا گسترش با عنوان " اثر ERP بر کاهش اثر شلاقی در زنجیره تامین، سازمان حمل ونقل ترافیک شهرداری تهران با عنوان " مروری بر اجرای طرح ترافیک در ادوار گذشته و دلایل تغییر آن" برگزار خواهد شد.

علاوه بر آن، در این کنفرانس ۱۱ غرفه با موضوعات مختلف حضور دارند و تاکنون نیز ۳۳۱ نفر جهت حضور در این گردهمایی علمی با هدف ارائه مقاله و استفاده از مباحث روز کشور ثبت نام کرده‌اند. علاقه‌مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به آدرس iiie.ir/honors مراجعه کنند.

لازم به ذکر است؛ اولین دوره جشنواره برگزیدگان انجمن مهندسی صنایع ایران در سال ۹۸ با حمایت و همکاری دانشکده‌های مهندسی صنایع سراسر کشور در سه بخش کتاب، پایان نامه تحصیلات تکمیلی و ترویج دهنده مهندسی صنایع با ۳۹ اثر در بخش کتاب، ۲۸ اثر در بخش پایان نامه کارشناسی ارشد و رساله دکتری و ۴۱ رسانه در بخش ترویج‌دهنده برگزار شد.
ز.ح ۷۳/ ل.م ۵۴


( ۱ )