با حضور قائم مقام وزیر علوم؛

زمین چمن مصنوعی دانشگاه صنعتی بیرجند به بهره‌برداری رسید

۲۷ دی ۱۳۹۸ | ۱۰:۱۵ کد : ۵۲۶۹۷ اخبار برگزیده اخبار ستادی سرخط خبرها
تعداد بازدید:۲۵۴۴
دکتر عبدالرضا باقری قائم مقام وزیر علوم، تحقیقات و فناوری و رئیس مرکز هیئت‌های امنا و هیئت ممیزه مرکزی، در دومین روز از سفر خود به استان خراسان جنوبی، با حضور در دانشگاه صنعتی بیرجند زمین چمن مصنوعی این دانشگاه را افتتاح کرد.
زمین چمن مصنوعی دانشگاه صنعتی بیرجند به بهره‌برداری رسید

به گزارش اداره کل روابط عمومی وزارت علوم به نقل از دانشگاه صنعتی بیرجند، پروژه زمین چمن مصنوعی دانشگاه صنعتی بیرجند در زمینی به مساحت ۱۵۰۰ مترمربع و با هزینه‌ای بالغ بر چهار میلیارد ریال در مرداد سال جاری آغاز شد که امروز به بهره‌برداری رسید.
دکتر باقری در بازدیدی یک‌ساعته از دانشگاه صنعتی بیرجند، ضمن ملاقات با ریاست و مسئولان دانشگاه، از پروژه‌های عمرانی دانشگاه شامل سوله چند منظوره مدیریت بحران و دیوارکشی دور خوابگاه‌های برادران بازدید کرد.
همچنین در جریان این بازدید، کلنگ احداث خوابگاه ملکی خواهران دانشگاه صنعتی بیرجند بر زمین زده شد.
این خوابگاه با سرمایه‌گذاری بخش خصوصی و مشارکت بانک تجارت در زمینی به مساحت ۲۵۰۰ مترمربع با ظرفیت ۲۵۰ دانشجو و برآورد هزینه بالغ بر ۷۰ میلیارد ریال احداث خواهد شد.
گفتنی است در این آیین اعضای هیئت امنای دانشگاه‌های خراسان جنوبی، مسئولان و مدیران دانشگاه‌های استان، مسئولان پارک علم و فناوری خراسان جنوبی و جمعی دیگر از مسئولان استانی نیز حضور داشتند.
ل.م ۵۴


( ۲ )