در مسابقات دانشجویی مسابقات مؤسسه بتن آمریکا به دست آمد؛

کسب مقام اول تیم دانشجویی دانشگاه صنعتی اصفهان در بخش مکعب بتنی هدفمند

۱۰ دی ۱۳۹۸ | ۱۴:۱۵ کد : ۵۲۳۴۱ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۱۰۱۷
هم‌زمان با بیست و دومین دوره کنفرانس بتن و زلزله، گروه بتن دانشگاه صنعتی اصفهان با درخشش در"بیست و دومین دوره مسابقات مؤسسه بتن آمریکا(aci) شاخه ایران" به مقام نخست مسابقات نمونه مکعب بتنی دست یافت.
کسب مقام اول تیم دانشجویی دانشگاه صنعتی اصفهان در بخش مکعب بتنی هدفمند

به گزارش اداره کل روابط عمومی وزارت علوم به نقل از دانشگاه صنعتی اصفهان، در این دوره از مسابقات که به همت انجمن علمی بین المللی بتن آمریکا ( aci ) شاخه ایران و مرکز تحقیقات بتن (متب) در ۱۴ بخش با حضور دانشجویان دانشگاه های سراسر کشور برگزار شد، تیم بتن دانشگاه صنعتی اصفهان در پایان موفق به کسب مقام نخست در گرایش "مکعب بتنی هدفمند" شد.

تیم بتن دانشکده مهندسی عمران دانشگاه صنعتی اصفهان با حضور امیرحسین فلاح نسب، کیاوش فلاح مهرجردی، امیرحسین امیری قشلاقی، مهدی یزدانی و ادیب طاهری با راهنمایی دکترمحمدرضا افتخار و دکتر پیام اسدی در دو گرایش مکعب بتنی هدفمند و قاب بتنی محافظ تخم مرغ در این دوره از مسابقات شرکت کرده بودند.

همچنین دانشگاه صنعتی اصفهان در حالی به مقام نخست این گرایش در میان ۲۴ تیم حاضر دست یافت که تیم های دانشگاه آزاد اسلامی تهران واحد جنوب و دانشگاه آزاد اسلامی یزد نیز به ترتیب در جایگاه‌های دوم و سوم قرار گرفتند.

گفتنی است بیست و دومین دوره مسابقات مؤسسه بتن آمریکا ( aci ) شاخه ایران همزمان با بیست و دومین دوره کنفرانس بتن و زلزله، به میزبانی پردیس فنی و مهندسی شهید عباس پور دانشگاه شهیدبهشتی در تهران برگزار شد.

ل.س ۴۲/ ل.م ۵۴


( ۳ )