سازمان سنجش آموزش کشور در اطلاعیه‌ای اعلام کرد:

تمدید مهلت نام‌نویسی در ششمین آزمون سنجش استاندارد مهارت‌های زبان فارسی سال ۱۳۹۸

۰۹ دی ۱۳۹۸ | ۱۰:۱۰ کد : ۵۲۲۹۹ اخبار ستادی
تعداد بازدید:۷۶۱
سازمان سنجش آموزش کشور در اطلاعیه‌ای اعلام کرد: به منظور فراهم کردن تسهیلات بیشتر برای آن دسته از داوطلبان متقاضی نام‌نویسی در ششمین آزمون سنجش استاندارد مهارت‌های زبان فارسی (سامفا) سال ۱۳۹۸ که تا ۷ دی‌ماه ۹۸ برای نام نویسی اقدام نکرده‌اند، ترتیبی اتخاذ شده است که بتوانند تا روز سه‌شنبه مورخ ۱۷ دی‌ماه نسبت به نام‌نویسی و یا ویرایش اطلاعات خود اقدام کنند.
تمدید مهلت نام‌نویسی در ششمین آزمون سنجش استاندارد مهارت‌های زبان فارسی سال ۱۳۹۸

به گزارش اداره کل روابط عمومی وزارت علوم، براساس این اطلاعیه کلیه متقاضیان، ضرورت دارد که در مهلت در نظر گرفته شده و پس از فراهم کردن مدارک و اطلاعات مورد نیاز، به پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش آموزش کشور مراجعه و نسبت به نام‌نویسی در آزمون مذکور اقدام کنند.

آزمون سنجش استاندارد مهارت‌های زبان فارسی (سامفا – سامفای دانشگاهی) منحصراً در سطح آکادمیک (دانشگاهی) و شامل بخش‌های شنیداری، خوانداری، نوشتاری و گفتاری بوده که مهارت داوطلبان در این بخش‌ها سنجیده خواهد شد.

آزمون مذکور در صبح و بعدازظهر پنجشنبه ۳ بهمن‌ماه سال ۱۳۹۸ شمسی برابر با ۲۳ ژانویه سال ۲۰۲۰ میلادی و ۲۷ جمادی‌الاول سال ۱۴۴۱ قمری، هم‌زمان با حوزه‌های داخل کشور در حوزه‌های امتحانی خارج کشور نیز برگزار خواهد شد.

ل.س ۴۲/ ل.م ۵۴


( ۱ )