به میزبانی دانشگاه بناب؛

نشست مدیران حقوقی دانشگاه‌های منطقه ۳ کشور برگزار شد

۰۵ دی ۱۳۹۸ | ۰۹:۲۴ کد : ۵۲۱۸۵ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۵۶۲
نشست مدیران حقوقی دانشگاه‌های منطقه ۳ کشور، به میزبانی دانشگاه بناب برگزار شد.
نشست مدیران حقوقی دانشگاه‌های منطقه ۳ کشور برگزار شد

به گزارش اداره کل روابط عمومی وزارت علوم به نقل از دانشگاه بناب، دکتر حسین پیری، رئیس دانشگاه بناب در جمع مدیران حقوقی منطقه ۳ کشور گفت: دانشگاه بناب در در یک‌سال اخیر رویدادهای پژوهشی خوبی را تجربه کرده است که با تلاش اعضای محترم هیئت علمی تداوم خواهد داشت.
وی تصریح کرد: اخیراً یکی از اساتید دانشگاه بناب، دکتر صیاد نوجوان که یکی از اساتید جوان و پرتلاش دانشگاه بناب است، جزو یک درصد دانشمند برتر جهان قرار گرفت که رویدادی تاریخی بود و امیدواریم چنین رویدادهایی در سال‌های آینده ادامه‌دار باشد.
دکتر پیری انتشار مقالات اساتید دانشگاه بناب را خوب ارزیابی کرد و افزود: امسال ۶۸ درصد مقالات دانشگاه بناب در چارک اول قرار گرفت که برابر با کل مقالات دانشگاه از بدو تاسیس بود.
رئیس دانشگاه بناب این مرکز علمی را یکی از پویا‌ترین دانشگاه های استان نام برد و گفت: دانشگاه بناب؛ به‌عنوان یکی از دانشگاه‌های کوچک استان دوشادوش دانشگاه‌های بزرگ منطقه به فعالیت علمی و پژوهشی می‌پردازد.
وی درخصوص برگزاری فرصت‌های مطالعاتی اعضای هیئت علمی گفت: دانشگاه بناب در سال ۹۳ برای فرصت‌های مطالعاتی اساتید برنامه‌ریزی و پیش بینی‌هایی انجام داده بود و اساتید دانشگاه به کشورهای متعدد که دانشگاه‌های معتبری نیز دارند اعزام کرده است.
دکترپیری در پایان درخصوص ارتباطات بین‌المللی دانشگاه اظهار داشت: دانشگاه بناب در سال‌های اخیر تفاهم‌نامه‌هایی خوب و عملیاتی با دانشگاه های اروپایی و آسیایی امضاء کرده است و اخیراً نیز یک کارگاه آموزشی بین‌المللی با دانشگاه آتاترک کشور ترکیه که یکی از بزرگ‌ترین دانشگاه‌های جهان اسلام است برگزار کرد که در منطقه ۳ کشور رویدادی بی‌نظیر بود.
ل.س ۴۲/ ل.م ۵۴