۴ و ۵ دی‌ماه؛

آیین اختتامیه جشنواره ملی پایان‌نامه‌های دانشجویی در دانشگاه مازندران برگزار می‌شود

۰۲ دی ۱۳۹۸ | ۱۷:۰۴ کد : ۵۲۱۱۴ اخبار ستادی
تعداد بازدید:۶۱۰
جشنواره ملی پایان‌نامه‌های دانشجویی با موضوع مسائل و آسیب‌های اجتماعی، ۴ و ۵ دی‌ماه به میزبانی دانشگاه مازندران برگزار می‌شود.
آیین اختتامیه جشنواره ملی پایان‌نامه‌های دانشجویی در دانشگاه مازندران برگزار می‌شود

به گزارش اداره کل روابط عمومی وزارت علوم، دکتر فریدون رحیم‌زاده، سرپرست دفتر سیاستگذاری و برنامه‌ریزی فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم و دبیر این جشنواره ملی اظهار داشت: جشنواره ملی پایان‌نامه‌های دانشجویی در زمینه مسائل و آسیب‌های اجتماعی با همکاری معاونت فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، دانشگاه مازندران، سازمان امور اجتماعی کشور و برخی انجمن‌های علمی مرتبط از اسفند سال گذشته شروع به کار کرد.
وی افزود: این جشنواره با هدف شناسایی پایان‌نامه‌های برتر کاربردی، تشویق دانشجویان به انجام پژوهش در حوزه مسائل اجتماعی و فرهنگی جامعه و بهره‌مندی از یافته‌های پژوهش‌ها برای حل مسائل اجتماعی کشور و تشویق و قدردانی از پژوهشگران برگزار می‌شود.
دکتر رحیم‌زاده یادآور شد: ۲۲۶ پایان‌نامه با موضوع مسائل و آسیب‌های اجتماعی به دبیرخانه جشنواره ارسال شده‌است. آثار دریافت شده در ۳ حوزه علوم اجتماعی، روان‌شناسی و روان‌پزشکی و حقوق و جرم‌شناسی بوده‌است.
جشنواره ملی پایان‌نامه‌های دانشجویی خاطرنشان کرد: در این مراسم علاوه بر تقدیر از صاحبان آثار برگزیده، دانشجویان و صاحب‌نظران در نشست‌های تخصصی در مورد مباحث و مسائل اجتماعی کشور به‌ویژه آسیب‌های اجتماعی گفت‌وگو و تبادل‌نظر خواهند کرد.
ل.م ۵۴/ ع. ع ۵۷