بازدید وزیر علوم از غرفه دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل در شانزدهمین نمایشگاه ملی هفته پژوهش

۲۹ آذر ۱۳۹۴ | ۱۴:۴۲ کد : ۵۲۰۱ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۲۹۹
درشانزدهمین نمایشگاه ملی هفته پژوهش و فناوری، دستاوردهای پژوهشی و فناورانه دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل مورد بازدید دکترمحمد فرهادی وزیرعلوم، تحقیقات و فناوری قرارگرفت. به گزارش روابط عمومی وزارت علوم...
درشانزدهمین نمایشگاه ملی هفته پژوهش و فناوری، دستاوردهای پژوهشی و فناورانه دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل مورد بازدید دکترمحمد فرهادی وزیرعلوم، تحقیقات و فناوری قرارگرفت.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، دراین بازدید دکتر سیدعلی‌اصغر قریشی‌ معاون پژوهش و فناوری دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل، درباره فعالیت‌های علمی و پژوهشی  این دانشگاه توضیحاتی را به وزیرعلوم و هیئت همراه ارائه داد و از توان بالای پژوهشگران دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل که مجری بسیاری از طرح‌های کلان در حوزه‌های فناوری نانو، صنایع دفاعی، زیرسطحی و فناوری پیل سوختی است، یاد کرد و گفت: دانشگاه ما یکی از دانشگاه‌های پیشرو در این زمینه ها می‌باشد.
دکترفرهادی ضمن ابراز خرسندی و رضایت از دستاوردهای پژوهشی دانشگاه گفت: لازم است دستاوردهای خوب این دانشگاه به خوبی مستندسازی شود تا درسطوح مختلف مورد ارزیابی و حمایت قرار گیرد.
دکترقریشی‌امیری دراین بازدید از وزیرعلوم،‌تحقیقات و فناوری درخواست کرد تا جهت کاربردی کردن طرح‌های پژوهشی، این دانشگاه را مورد حمایت ویژه قراردهند.