با حضور معاون اداری، مالی و مدیریت منابع وزارت علوم؛

پروژه‌های عمرانی دانشگاه آیت‌ا... العظمی بروجردی به بهره‌برداری رسید

۲۷ آذر ۱۳۹۸ | ۱۱:۵۹ کد : ۵۱۹۸۸ اخبار برگزیده اخبار ستادی سرخط خبرها
تعداد بازدید:۱۶۰۲
سر در ورودی و تصفیه‌خانه و سیستم بازچرخانی پساب دانشگاه آیت‌ا... العظمی بروجردی، امروز (چهارشنبه) با حضور دکتر محمدتقی نظرپور، معاون اداری، مالی و مدیریت منابع وزارت علوم، تحقیقات و فناوری به بهره‌برداری رسید.
پروژه‌های عمرانی دانشگاه آیت‌ا... العظمی بروجردی به بهره‌برداری رسید

به گزارش اداره کل روابط عمومی وزارت علوم به نقل از دانشگاه آیت‌ا… العظمی بروجردی، پروژه سردر ورودی دانشگاه آیت‌ا… العظمی بروجردی در ۳طبقه، با مساحت سازه میانی ۱۵۰ مترمربع (مساحت محوطه اصلی ۲۱۰۰ مترمربع) و با اعتباری بالغ بر ۴۱۰ میلیون تومان نخستین طرحی بود که توسط دکتر نظرپور افتتاح شد.
تصفیه‌خانه و سیستم بازچرخانی پساب با بهره‌مندی از روش سیستم بیولوژیکی هوازی با ظرفیت ۷۰ مترمکعب در شبانه‌روز و با اعتباری بالغ بر ۶۸۰ میلیون تومان، دیگر پروژه‌ای بود که با حضور معاون اداری، مالی و مدیریت منابع وزارت علوم، به بهره‌برداری رسید.
دکتر نظرپور، در ادامه از روند تکمیل خوابگاه دانشجویی شماره (۲)، پروژه چمن مصنوعی و پژوه مسجد دانشگاه آیت‌ا… العظمی بروجردی نیز بازدید کرد.
گفتنی است دکتر نظرپور در ابتدای ورود به دانشگاه آیت‌ا… العظمی بروجردی با حضور در مزار شهدای گمنام این دانشگاه، با نثار گل و قرائت فاتحه به مقام شامخ شهدا ادای احترام کرد.
ل.م ۵۴/‏ ع. ع ۵۷