بازدید هیئت دبیرخانه شورای قطب های علمی کشور از قطب های علمی دانشگاه رازی کرمانشاه

۱۱ شهریور ۱۳۹۳ | ۱۳:۰۳ کد : ۵۱۸۱ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۴۴۱
هیئت دبیرخانه شورای قطب های علمی کشور به منظور ارزیابی عملکرد قطب های علمی دانشگاه رازی کرمانشاه از قطب های علمی این دانشگاه بازدید کردند. به گزاش روابط عمومی وزارت علوم، در این بازدید نشستی با...
هیئت دبیرخانه شورای قطب های علمی کشور  به منظور ارزیابی عملکرد قطب های علمی دانشگاه رازی کرمانشاه از قطب های علمی این دانشگاه بازدید کردند.
به گزاش روابط عمومی وزارت علوم، در این بازدید نشستی با حضور دکتر اعلمی آل آقا سرپرست دانشگاه رازی کرمانشاه و معاون پژوهشی و مدیران و اعضای هسته قطب های علمی دانشگاه رازی کرمانشاه و دبیران کمیته های تخصصی، داوران و کارشناسان دبیرخانه شورای قطب های علمی کشور برگزار شد.
در ابتدای این جلسه دکتر اعلمی به معرفی و ویژگی های برجسته و مزیت نسبی این دانشگاه پرداخت و گفت: در این دانشگاه ظرفیت و توانمندی بالایی برای افزایش تعداد قطب های علمی  وجود دارد.
در ادامه دکتر جوشقانی معاون پژوهش و فناوری دانشگاه رازی به ارائه گزارش عملکرد از قطب های علمی دانشگاه پرداخت.
سپس دکتر محمدزاده دبیر کمیسیون تخصصی علوم پایه با اشاره به ویژگی های قطب علمی گفت: اگر فعالیت های فناورانه در قطب های علمی به مرحلۀ تجاری سازی برسند به طور ویژه حمایت خواهد شد.
در ادامه نیز دکتر کاشانی دبیر کمیته تخصصی فنی و مهندسی در خصوص قطب های علمی گفت: مهم ترین ویژگی قطب های علمی ارزیابی مستمری است که صورت می پذیرد .
در ادامه نشست هریک از مدیران قطب های علمی جداسازی به روش غشایی و نیز حسگرها و زیست حسگرها به ارائه گزارش عملکرد قطب علمی خود پرداختند.
گفتنی است پس از برگزاری جلسه، داوران و دبیران کمیته های تخصصی و کارشناسان دبیرخانه شورای قطب های علمی کشور در محل هریک از قطب های علمی در دانشکده ها حضور یافته و از نزدیک در جریان فعالیت و عملکرد آنها قرار گرفتند.