بازدید همسر استادشهید دکتر علی محمدی از غرفه‌های نمایشگاه حرکت در دانشگاه پیام نور

۱۹ مهر ۱۳۹۳ | ۱۴:۵۱ کد : ۵۱۶۴ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۵۰۸
همسر شهید دکتر علی محمدی در بازدید از غرفه‌های نمایشگاه حرکت در دانشگاه پیام نور گفت: دانشجویان دانشگاه پیام نور واقعاً غیورانه توانستند آثار ارزشمند و مفیدی را برای کشور و استقلال این مملکت ارائه د...
همسر شهید دکتر علی محمدی در بازدید از غرفه‌های نمایشگاه حرکت در دانشگاه پیام نور گفت: دانشجویان دانشگاه پیام نور واقعاً غیورانه توانستند آثار ارزشمند و مفیدی را برای کشور و استقلال این مملکت ارائه دهند که این آثار ارزنده باعث افتخار کشور است و مطمئنم که اگر مسئولان بخواهند مشابه این آثار را از کشورهای دیگر وارد کنند قطعاً غیرممکن خواهد بود .
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم ، وی در ادامه افزود : این در حالی است که اگر بتوانیم توانمندی‌های جوانان کشور خود را ارج نهیم و در تولید انبوه آثار آن‌ها اهتمام ورزیم، بسیار مستقل‌تر از قبل خواهیم بود و هیچ تحریمی نمی‌تواند ما را از پیشرفت در علم و فناوری بازدارد.
وی افزود: شهید علی‌محمدی همواره بر به‌روز بودن اطلاعات علمی تأکید داشتند و من هم امیدوارم که جوانان ما از شهدا خوب درس بگیرند و خوب هم‌درس بخوانند. اگر ازلحاظ علمی به‌روز باشیم و مطابق نیازهای کشور در علم پیشرفت کنیم  هیچ کشوری بر ما برتری نخواهد یافت.
وی افزود: اکثر مخترعان و مبتکران حاضر در این نمایشگاه عنوان می‌کردند که از دانشگاه‌های برتر دنیا دعوت به کارشده‌اند که این‌یک زنگ خطری است که باید به آن توجه کنیم . قدر توانمندی‌های دانشجویان خود را بدانیم و با کمک مادی و معنوی به دانشمندان جوان کشور ، آثارشان را به تولید انبوه برسانیم.
همسر استاد شهید دکترعلی‌محمدی با عنوان اینکه یکی از دانشجویان دانشگاه پیام نور لرستان ، مدال طلای یکی از مسابقات خود را به وی اهدا کرده گفت: این مدال برای من باعث افتخار است و بسیار شرمنده شدم که این دانشجو چنین مدال باارزشی را به من اهدا کرد. قطعاً این مدال را در کنار تندیس‌های ارزشمندی که از همسرم در عرصه علم و فناوری به یادگار مانده ، قرار خواهم داد.
گفتنی است، جشنواره حرکت دانشگاهیان پیام نور از 19 لغایت 20 مهرماه در سازمان مرکزی دانشگاه پیام نور برگزار می شود.