بازدید نماینده مردم ساری در مجلس شورای اسلامی از پارک علم و فناوری مازندران

۱۴ مرداد ۱۳۹۳ | ۱۵:۴۴ کد : ۵۱۶۱ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۵۶۱
مهندس دامادی نماینده مردم ساری و میاندورود در مجلس شورای اسلامی از پارک علم و فناوری استان مازندران بازدیدکردند.به گزارش روابط عمومی وزارت علوم ، در این بازدید دکتر علی معتمدزادگان رئیس پارک...
مهندس دامادی نماینده مردم ساری و میاندورود در مجلس شورای اسلامی از پارک علم و فناوری استان مازندران بازدیدکردند.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم ،  در این بازدید دکتر علی معتمدزادگان رئیس پارک علم و فناوری مازندران توضیحاتی را در خصوص نحوه جذب، پذیرش و استقرار شرکت های دانش بنیان استان مازندران و حمایت های پارک از آنها بیان کردند.
 رئیس پارک علم و فناوری  مازندران ضمن اشاره به محدودیت فضا و امکانات موجود در مقایسه با سیل عظیم متقاضیان فناور، نخبگان و صاحبان ایده های دانشجویی و اساتید استان، خواستار حمایت های قانونی و اعتباری بیشتر از توسعه گفتمان فناوری در استان مازندران  شد.
دکتر معتمدزادگان حمایت از مشارکت خیرین در امر توسعه فناوری، مشارکت اداره کل آموزش و پرورش در اختصاص فضاهای خالی مدارس سطح شهر جهت ایجاد کانون های خلاقیت و فناوری، افزایش بودجه پارک علم و فناوری استان مازندران با حمایت مجمع نمایندگان استان را از اقدامات مهمی دانست که کمک بسیلر مهمی در افزایش سطح فناوری و ایجاد اشتغال می کند.
مهندس دامادی نماینده ساری در مجلس شورای اسلامی نیز ضمن ابراز خرسندی از بازدید پارک علم و فناوری قول مساعد داد تا در خصوص تامین زمین مناسب برای ایجاد پردیس اصلی پارک علم و فناوری رایزنی های خود را با شهرداری و شورای شهر ساری انجام دهد تا در آینده ای نزدیک شاهد پیشرفت و توسعه استان در علوم و فناوری های جدید باشیم.