بازدید نماینده دفتر منطقه‌ای یونسکو در تهران از شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان

۲۰ مهر ۱۳۹۳ | ۱۵:۰۰ کد : ۵۱۵۷ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۷۸۸
مدیر و نماینده دفتر منطقه‌ای یونسکو در تهران از شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان بازدید کرد.به گزارش روابط عمومی وزارت علوم ، استر کیش لاروش با هدف تعمیق روابط فی مابین میان شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان...
مدیر و نماینده دفتر منطقه‌ای یونسکو در تهران از شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان بازدید کرد.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم ، استر کیش لاروش با هدف تعمیق روابط فی مابین میان شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان و یونسکو از این شهرک بازدید کرد و از عملکرد مرکز منطقه‌ای توسعه پارک‌ها و مراکز رشد علم و فناوری زیر نظر یونسکو (IRIS) مطلع شد.
خانم لاروش با تمجید از عملکرد مناسب و مطلوب (IRIS) و فعالیت‌های شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان گفت: برای پیشبرد فعالیت‌های این دو مجموعه در یونسکو تلاش خواهد کرد.
گفتنی است سند همکاری تاسیس مرکز منطقه‌ای توسعه پارک ها و مراکز رشد علم و فناوری زیر نظر یونسکو میان وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و سازمان یونسکو در سال 1389در پاریس  به امضا رسید که بر این اساس شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان به عنوان محل استقرار این مرکز منطقه ای با حمایت و پشتیبانی یونسکو به پیشبرد اهداف و توسعه پارک های علم و فناوری در کشورهای منطقه کمک کرده و با ظرفیت‌سازی لازم، زمینه توسعه و ایجاد پارک­های علم و فناوری را در این کشورها فراهم می­کند.