معاون فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم؛

درگذشت فعال فرهنگی دانشگاه علامه طباطبائی را تسلیت گفت

۰۹ آذر ۱۳۹۸ | ۱۳:۰۷ کد : ۵۱۴۲۸ اخبار برگزیده اخبار ستادی
تعداد بازدید:۷۸۲
دکتر غلامرضا غفاری، معاون فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، در پیامی، درگذشت حسین علیمرادی فعال فرهنگی و دبیر سابق کانون فرهنگی خیریه دانشگاه علامه طباطبائی را تسلیت گفت.
درگذشت فعال فرهنگی دانشگاه علامه طباطبائی را تسلیت گفت

به گزارش اداره کل روابط عمومی وزارت علوم، در متن این پیام تسلیت آمده است:

 

انالله و اناالیه الراجعون

 

با کمال تأسف و تأثر خبر درگذشت یکی از دانشجویان عزیز و خیر جناب آقای حسین علیمرادی که از فعالین فرهنگی دانشگاه علامه طباطبایی بودند را در سانحه رانندگی در مسیر خدمت به محرومین دریافت کردم که موجب تألم و اندوه اینجانب و خانواده نظام آموزش عالی کشورگردید.

دانشجوی جوانی که تمام سعی و اهتمام خود را مصروف کمک به هم وطنان عزیر خود نموده وآن را بر هر زرق و برق مادی دیگر رجحان داده است و با دستان بخشنده و قلب مهربانش بذر امید را در دل و جان کودکان و نوجوانان دشتیاری کاشته؛ که مساعی خیّرانه و بی بدیل او درحافظه مردمان شریف و پاک این منطقه ماندگار خواهد بود. بی‌تردید راه و منش او الگویی برای جوانان کشور است.

اینجانب و همکارانم در وزارت علوم به خانواده گرامی آقای حسین علیمرادی، بستگان، دوستان و همه خیرین گرانقدر عرض تسلیت دارم و از درگاه حق صبر و سلامتی را برای شما عزیزان آرزو دارم و علوّ درجات و غفران الهی را برای آن جوان خدمتگزار و نیک اندیش مسئلت داریم.

دکتر حسین سلیمی رئیس دانشگاه علامه طباطبایی نیز در پی درگذشت ناگهانی جهادگر جوان، حسین علیمرادی؛ دبیر سابق کانون خیریه دانشگاه علامه طباطبایی و مؤسس خیریه دست یاری به دشتیاری، پیام تسلیتی صادر کرد.

حسین علیمرادی دانشجوی دانشکده مدیریت و حسابداری و دبیر سابق کانون فرهنگی خیریه دانشگاه علامه طباطبایی بود و با همت جمعی از دوستانش «مؤسسه خیریه جوان دست‌یاری به دشت‌یاری» را تأسیس کرد و بخش اعظمی از زندگیش را در این مؤسسه گذراند.

متأسفانه وی در حادثه رانندگی در منطقه سیستان و بلوچستان و در حین خدمت به کودکان محروم آن منطقه جان خود را از دست داد. روحش شاد و یادش گرامی باد.

ل. م ۵۴/‏ ع. ع ۵۷


( ۴ )