بازدید معاون فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم ازبیستمین نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری ها

۲۱ آبان ۱۳۹۳ | ۱۳:۱۵ کد : ۵۱۳۳ اخبار ستادی
تعداد بازدید:۷۱۳
دکترسیدضیاء هاشمی معاون فرهنگی واجتماعی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری از بیستمین نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری ها بازدید کرد. به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، دکترهاشمی با حضور در نمایشگاه مطبوعات و خبرگز...
دکترسیدضیاء هاشمی معاون فرهنگی واجتماعی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری از بیستمین نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری ها بازدید کرد.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، دکترهاشمی با حضور در نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری ها از غرفه های نشریات دانشجویی در بخش دانشگاهی این نمایشگاه بازدید و با غرفه داران و دانشجویان به گفتگو پرداخت.
براساس این گزارش دربازدید دکتر هاشمی که با دکتر حسین میرزایی مدیرکل فرهنگی واجتماعی وزارت علوم همراه بود، از غرفه های مختلف خبرگزاری ها مانند: ایرنا، ایسنا، ایلنا، نسیم، تسنیم، فارس ، خبرگزاری دانشجو و جماران بازدید صورت گرفت .
دربخش دانشگاهی این نمایشگاه نیز دانشگاه های مختلف کشور اعم از دانشگاه های سراسری، پیام نور، علوم پزشکی و آزاد حضور دارند و به معرفی نشریات دانشجویی می پردازند.
گفتنی است بیستمین نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری ها روز شنبه 17 آبان کار خود را در مصلی تهران آغاز کرده و تا 23 آبان ماه دائر است.