در مسابقه بین‌المللی جایزه انجمن پارک‌های علم و فناوری آسیا به دست آمد؛

کسب جایزه فناور برتر آسیا توسط محققان شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان

تعداد بازدید:۱۰۴۰
یکی از شرکت‌های دانش‌بنیان مستقر در شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان موفق به کسب رتبه برتر در مسابقه بین‌المللی جایزه انجمن پارک‌های علم و فناوری آسیا (ASPA Award) شد.
کسب جایزه فناور برتر آسیا توسط محققان شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان

به گزارش اداره کل روابط عمومی وزارت علوم به نقل از شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان، این مسابقه میان شرکت‌های دانش بنیان مستقر در پارک‌های علمی و فناوری قاره آسیا برگزار‌شد.
شرکت مهندسین مشاور و تحقیقات بهین آب زنده رود با هدف حفاظت و بهبود سلامت جامعه و محیط زیست و به عنوان یک شرکت دانش بنیان در شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان فعالیت خود را آغاز کرد. این شرکت از ابتدای تاسیس، مطالعات، طراحی و ساخت تجهیزات پایش زیست محیطی را در دستور کار خود قرار داده و در حال حاضر دارای چندین ثبت اختراع در این زمینه است.
علاوه بر این، مطالعات، طراحی و ساخت سامانه‌های گندزدایی آب از جمله سامانه گندزدایی پیشرفته مولتی اکسیدان بکو که از مهمترین دستاوردهای این شرکت در سال‌های اخیر است، به تولید انبوه رسیده و به راحتی قابل رقابت در بازارهای داخلی و بین‌المللی است.
از دیگر فعالیت‌های این شرکت می‌توان به مواردی چون مطالعات پایه زیست محیطی از جمله ارزیابی اثرات زیست محیطی طرح‌های عمرانی و صنعتی، مدیریت پسماند، طراحی و ساخت پکیج‌های تصفیه فاضلاب صنعتی و بهداشتی اشاره کرد.
گفتنی است مرحله نهایی مسابقه جایزه پارک‌های علم و فناوری آسیا ۲۵ آبان امسال در تایوان برگزار شد. پیش از این ۱۱ شرکت دانش بنیان مستقر در شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان موفق به کسب جایزه انجمن آسیایی پارک‌های علمی (ASPA Award) شده‌اند.
ل.س ۴۲/ ل.م ۵۴

کلید واژه ها: شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان


( ۱ )