بازدید معاون صنایع دستی سازمان میراث فرهنگی از نمایشگاه دانشگاه شهید چمران

۳۱ فروردین ۱۳۹۵ | ۱۷:۳۴ کد : ۵۱۲۵ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۹۴۹
معاون صنایع دستی سازمان میراث فرهنگی خوزستان و مسئول اتحادیه تعاونی های صنایع دستی استان از نمایشگاه صنایع دستی کانون ایران‌شناسی و گردشگری در دانشکده علوم بازدید کردند. به گزارش دانشگاه روابط عم...
بازدید معاون صنایع دستی سازمان میراث فرهنگی از نمایشگاه دانشگاه شهید چمران
معاون صنایع دستی سازمان میراث فرهنگی خوزستان و مسئول اتحادیه تعاونی های صنایع دستی استان از نمایشگاه صنایع دستی کانون ایران‌شناسی و گردشگری در دانشکده علوم بازدید کردند. 
به گزارش دانشگاه روابط عمومی دانشگاه شهید چمران اهواز، در حاشیه این دیدار و در نشستی که با حضور نسرین غزنوی معاون صنایع دستی سازمان میراث فرهنگی خوزستان و مریم صالحی مسئول اتحادیه تعاونی های صنایع دستی استان و دکتر عبدالرحیم هوشمند معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه و مدیران این حوزه برگزار شد، در خصوص مسایلی همچون تعامل بیش از پیش سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان با دانشگاه شهید چمران، اجرایی کردن هرچه بهتر تفاهم نامه ها و تنظیم تفاهم نامه جدید برای سال جاری، بحث و تبادل نظر شد.
گفتنی است؛ این نمایشگاه صنایع دستی که از سوی مدیریت امور اجتماعی دانشگاه در سرسرای دانشکده علوم برپا شده ، شامل صنایع دستی تولیدی از جمله گلیم، زیورآلات، معرق، میناکاری می باشد.