در شانزدهمین دوره ارزیابی جایزه ملی کیفیت ایران به دست آمد؛

کسب جایزه ملی کیفیت ایران توسط پژوهشگران پارک علم و فناوری البرز

تعداد بازدید:۸۶۶
یکی از شرکت‌های دانش‌بنیان مستقردر پارک علم و فناوری البرز، تولید کننده لوله و اتصالات پی وی سی و پلی اتیلن، کامپاند گرانولی و مصنوعات پلاستیکی موفق به کسب جایزه ملی کیفیت در شانزدهمین دوره ارزیابی جایزه ملی کیفیت ایران، در بخش "محصولات غیرفلزی، شیمیایی و نظایر آن" شد.
کسب جایزه ملی کیفیت ایران توسط پژوهشگران پارک علم و فناوری البرز

به گزارش اداره کل روابط عمومی وزارت علوم به نقل ازپارک علم و فناوری البرز، شرکت لوله گستر خادمی یکی از شرکت‌های موفق پارک علم و فناوری البرز است که با توان بالا در زمینه‌های مختلف تولیدی، صنعتی بویژه حوزه دانش بنیان فعالیت دارد.

مهندس خادمی مدیرعامل این شرکت دانش‌بنیان گفت: قرار گرفتن شرکت در یک فضای توسعه فناوری مثل پارک علم و فناوری البرز با امکان تبادل و تعامل با شرکت‌های بزرگ و کوچک و همچنین حضور مرتب در نمایشگاه‌ها و استفاده از تجربیات همدیگر از جمله عوامل موثر در هم افزایی و توسعه بازار موفقیت‌های ملی و بین المللی این شرکت دانش بنیان است.

وی با اشاره به اینکه از اوایل سال ۱۳۹۷ شرکت لوله گستر خادمی در پارک علم و فناوری البرز پذیرش و مورد حمایت قرار گرفت، افزود: خوشبختانه مرکز نوآوری مشترک پارک علم و فناوری البرز و شرکت لوله گستر خادمی نیز با هدف توسعه فعالیت‌ها در زمینه‌های مختلف فناوری، صنعتی و توسعه کارآفرینی و اشتغال راه‌اندازی شده است.

خادمی با اشاره به اینکه شرکت لوله گستر خادمی در نمایشگاه‌های مختلف حضور فعال دارد افزود: این حضور که با حمایت‌های پارک علم و فناوری البرز انجام می‌شود فرصت‌های کارآفرینی و رونق بازار را برای شرکت به ارمغان آورده است.

پارک علم و فناوری البرز در حال حاضر ۱۷۰ شرکت دانش‌بنیان و فناور را در دل خود جای داده و از آنها در زمینه‌های مختلف حمایت می‌کند که بسیاری از آنها در سطح ملی و بین‌المللی می‌درخشند.

س. س ۵۱/ ل. م ۵۴


( ۱ )