تفاهم‌نامه همکاری بین اداره کل تربیت بدنی سازمان امور دانشجویان و فدراسیون هندبال منعقد شد

تعداد بازدید:۱۰۱۴
اداره کل تربیت بدنی سازمان اموردانشجویان و فدراسیون هندبال جمهوری اسلامی ایران به منظورافزایش همکاری ها در زمینه گسترش ورزش دانشجویی، تفاهم نامه همکاری امضا کردند.
تفاهم‌نامه همکاری بین اداره کل تربیت بدنی سازمان امور دانشجویان و فدراسیون هندبال منعقد شد

به گزارش اداره کل روابط عمومی وزارت علوم به نقل از سازمان امور دانشجویان، در مراسم امضای این تفاهم نامه که در محل فدراسیون هندبال برگزار شد، دکترعلیزاده مدیرکل تربیت بدنی سازمان اموردانشجویان، ضمن توصیف وضعیت و جایگاه رشته ورزشی هندبال در دانشگاه‌های کشور، استقبال و پیشرفت این رشته در بین دانشجویان را بسیار چشمگیر و سریع دانسته و بر لزوم تلاش و همکاری همه جانبه برای توسعه علمی و فنی این رشته تاکید کرد.
وی ضمن ابراز خرسندی از توسعه همکاری‌ها با فدراسیون هندبال، وجود زیر ساخت‌ها و ظرفیت‌های تخصصی موجود برای این رشته در دانشگاه‌ها را فرصت بسیار مناسبی برای توسعه علمی و همگانی رشته هندبال دانست.
دکترعلیزاده با اشاره به برگزاری المپیادهای ورزش‌های همگانی و قهرمانی در دانشگاه‌های کشور و مسابقات ورزشی درون دانشگاهی و اقبال عمومی که دانشجویان به رشته هندبال دارند، شرایط لازم برای اجرای تمرینات دانشجویان با رویکرد همگانی و قهرمانی در این رشته را اعلام و بر همکاری این اداره کل و دانشگاه‌ها در این زمینه تاکید کرد.
وی آموزش نیروی انسانی متخصص را از ملزومات توسعه این رشته دانسته و همکاری فدراسیون با انجمن هندبال دانشگاه‌های کشور در این زمینه را از مقدمات کار توسعه علمی رشته ورزشی هندبال در آینده دانست.
در پایان این نشست و به منظور اجرایی کردن توافقات صورت گرفته، تفاهم نامه همکاری به امضای مسئولان هر دو بخش رسید.
گفتنی است در این جلسه دکترپاکدل، رئیس فدراسیون هندبال ج. ا. ایران، دکتر علیزاده، مدیرکل تربیت بدنی سازمان امور دانشجویان و دکتر پورکیانی مسئول انجمن هندبال اداره کل تربیت بدنی حضور داشتند.
ل. س ۴۲/ ر. ب ۴۵

کلید واژه ها: سازمان امور دانشجویان


( ۱ )