تقدیر ازعضو هیأت علمی دانشگاه تربیت مدرس توسط انجمن بین المللی حفاظت خاک و آب جهانی

۲۲ آبان ۱۳۹۸ | ۱۱:۲۲ کد : ۵۱۱۱۲ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۹۶۷
در آیین اعطای جایزه ۲۰۱۹ انجمن بین المللی حفاظت خاک و آب جهانی WASWAC که در دهلی نو پایتخت هند برگزار شد، دکترسیدحمیدرضا صادقی عضو هیأت علمی دانشگاه تربیت مدرس به عنوان "استاد برجسته ترویج‌دهنده علوم حفاظت خاک و آب" معرفی و تقدیر شد.
تقدیر ازعضو هیأت علمی دانشگاه تربیت مدرس توسط انجمن بین المللی حفاظت خاک و آب جهانی

به گزارش اداره کل روابط عمومی وزارت علوم به نقل از دانشگاه تربیت مدرس، دکترسیدحمیدرضا صادقی عضو هیأت علمی دانشکده منابع طبیعی و علوم دریایی دانشگاه در رقابت نهایی با محققین سرشناس از کشورهای آمریکا و انگلستان، از سوی انجمن بین المللی حفاظت خاک و آب جهانی به عنوان استاد برجسته ترویج‌دهنده علوم حفاظت خاک و آب معرفی و طی مراسمی در روز چهارشنبه ۱۵ آبان ۹۸ (۶ نوامبر ۲۰۱۹) در دهلی نو مورد تقدیر قرار گرفت.
دکترصادقی دارای مدرک کارشناسی در رشته مهندسی منابع طبیعی، مرتع و آبخیزداری، مدرک کارشناسی ارشد مهندسی آبخیزداری، دکترای مهندسی حفاظت آب و خاک از هند و فوق دکترا در زمینه مدل سازی تولید رسوب در حوزه های آبخیز جنگلی از دانشگاه کیوتو ژاپن است.
دکتر صادقی از سال ۷۳ به عضویت هیأت علمی دانشگاه تربیت مدرس درآمد و هم اکنون با رتبه علمی استاد در گروه مهندسی آبخیزداری دانشگاه مشغول تدریس و فعالیت است.
وی تاکنون بیش از ۶۰۰ مقاله در مجلات معتبر داخلی و خارجی و مجامع علمی ملی و بین المللی ارائه کرده است و ترجمه و تألیف ۱۰ جلد کتاب را در کارنامه علمی خود دارد.
ل.س ۴۲/ ر. ب ۴۵

کلید واژه ها: تربیت مدرس