با حضور معاون اداری، مالی و مدیریت منابع وزارت علوم؛

پروژه راه‎های دسترسی دانشگاه ایلام به بهره‌برداری رسید

۲۱ آبان ۱۳۹۸ | ۲۰:۴۸ کد : ۵۱۱۰۴ اخبار برگزیده اخبار ستادی سرخط خبرها
تعداد بازدید:۱۴۲۱
پروژه راه‎های دسترسی دانشگاه ایلام، با حضور دکتر محمدتقی نظرپور، معاون اداری، مالی و مدیریت منابع وزارت علوم، تحقیقات و فناوری افتتاح شد.
پروژه راه‎های دسترسی دانشگاه ایلام به بهره‌برداری رسید

به گزارش اداره کل روابط عمومی ورارت علوم به نقل از دانشگاه ایلام، این پروژه عمرانی با اعتبار ۶۰ میلیارد ریال و به متراژ ۶کیلومتر، عصر امروز (سه‌شنبه) به بهره‌برداری رسید.
پروژه راه‎های دسترسی دانشگاه ایلام، در سال ۱۳۹۴ مطابق با طرح توسعه جامع این دانشگاه و از محل اعتبارات محوطه‌سازی و تأسیسات زیربنایی آغاز گردید.

پکیج تصفیه فاضلاب دانشگاه ایلام با ظرفیت ۶۰ متر مکعب در شبانه روز و با اعتبار ۱۶۰ میلیون تومان دیگر پروژه‌ای بود که با حضور دکتر نظرپور به بهره‌برداری رسید.
این پکیج با به کارگیری برترین تکنولوژی‌های روز و در راستای مدیریت سبز و حفاظت از محیط زیست و استفاده در فضای سبز دانشگاه ایلام مورد بهره‌برداری قرار گرفت.
در این آیین دکتر اسماعیلی مدیرکل نظارت بر طرح های عمرانی وزارت علوم، دکتر علی اکبری رئیس دانشگاه ایلام، حجت الاسلام غیاثی مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در این دانشگاه نیز حضور داشتند.
گفتنی است دکتر نظرپور در ابتدای ورود به دانشگاه ایلام با حضور در مزار شهدای گمنام این دانشگاه، با نثار گل و قرائت فاتحه به مقام شامخ شهدا ادای احترام کرد.
ل.م ۵۴/ ع.ع ۵۷


( ۱ )