با حضور متخصصان بین‌المللی و داخلی؛

آیین افتتاحیه اولین کنفرانس بین‌المللی صنعت سیمان و افق پیش برگزار شد

۱۹ آبان ۱۳۹۸ | ۱۴:۱۹ کد : ۵۱۰۱۷ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۸۵۱
پنجمین کنفرانس ملی و اولین کنفرانس بین المللی صنعت سیمان و افق پیش‌رو به میزبانی دانشگاه حکیم سبزواری آغاز به کار کرد.
آیین افتتاحیه اولین کنفرانس بین‌المللی صنعت سیمان و افق پیش برگزار شد

به گزارش اداره کل روابط عمومی وزارت علوم به نقل از دانشگاه حکیم سبزواری، دکترحمیدرضا اویسی دبیراجرایی پنجمین کنفرانس ملی و اولین کنفرانس بین‌المللی صنعت سیمان و افق پیش رو، در مراسم افتتاح این رویداد گفت: این سمینار بین‌المللی با حضور پژوهشگران و متخصصانی از آلمان، اتریش و دانمارک و کارشناسان و محققان مراکز علمی، تحقیقاتی و صنعتی داخلی طی روزهای ۱۹ و ۲۰ آبان برگزار می‌شود.

وی با اشاره به اینکه ۹۰ مقاله به دبیرخانه این همایش ارسال شده است، افزود: طی دو روز برگزاری سمینار ۳۰ مقاله به صورت پوستر و ۶۰ مقاله بصورت سخنرانی ارائه می‌شود.

دکتراویسی گفت: مقالات راه یافته به این کنفرانس در سیویلیکا ( civilica ) و پایگاه استنادی علوم جهان اسلام ( ISC ) نیز نمایه خواهد شد.

مدیر پژوهشی دانشگاه حکیم سبزواری تأکید کرد: هدف از برگزاری این کنفرانس بررسی آخرین دستاوردهای روز دنیا در زمینه صنعت سیمان است.

دکتر اویسی یادآورشد: در برگزاری این کنفرانس دانشگاه‌های علم و صنعت، صنعتی شریف، فردوسی مشهد و صنعتی شاهرود با دانشگاه حکیم سبزواری همکاری دارند.

گفتنی است نمایشگاه بین‌المللی سیمان و افق پیش رو با حضور شرکت‌های بین‌المللی نیز همزمان با افتتاحیه این سمینار بین‌المللی افتتاح شد.

ل.س ۴۲/ ل.م ۵۴


( ۲ )