سالن ورزشی مرحوم دکتر حامدی‌نیا دانشگاه حکیم سبزواری افتتاح شد

۱۴ آبان ۱۳۹۸ | ۱۶:۴۰ کد : ۵۰۹۳۰ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۱۰۳۵
سالن ورزشی شماره ۳ دانشگاه حکیم سبزواری (سالن ورزشی مرحوم دکتر حامدی‌نیا) با حضور رئیس، مسئولان دانشگاه و خانواده مرحوم پروفسور حامدی‌نیا به بهره‌برداری رسید.
سالن ورزشی مرحوم دکتر حامدی‌نیا دانشگاه حکیم سبزواری افتتاح شد

به گزارش اداره کل روابط عمومی وزارت علوم به نقل از دانشگاه حکیم سبزواری، دکتر علی اصغر مولوی رئیس دانشگاه حکیم سبزواری در این آیین اظهار داشت: این سالن ورزشی چندمنظوره، سومین سالن ورزشی دانشگاه حکیم سبزواری است و به نام استاد فقید دانشکده تربیت بدنی دکتر محمدرضا حامدی‌نیا نامگذاری شده است.

وی افزود: با افتتاح این سالن ورزشی سرانه فضاهای ورزشی سرپوشیده دانشگاه حکیم سبزواری ۲۵ درصد افزایش می یابد.

دکتر مولوی توسعه نشاط و تفریحات سالم در بین دانشجویان با ایجاد فضاهای ورزشی را از سیاست‌های دانشگاه حکیم سبزواری برشمرد.

مدیر فنی و نظارت بر طرح‌های عمرانی دانشگاه حکیم سبزواری نیز در حاشیه مراسم افتتاح این پروژه عمرانی گفت: زیربنای این پروژه عمرانی ۱۵۰۰ مترمربع است که جهت ورزش‌های والیبال، بسکتبال و هندبال تجهیز شده است و گنجایش ۴۰۰ تماشاگر را دارا می‌باشد.

دکتر امیری راد ادامه داد: با توجه به اینکه عملیات عمرانی این سالن ورزشی در مقاطع زمانی مختلف صورت گرفته، بودجه تخمینی جهت ساخت و تجهیز این پروژه با احتساب تاثیر تورم مبلغی معادل ۳۵ میلیاردریال است.

وی افزود: با افتتاح این پروژه مساحت فضاهای ورزشی دانشگاه حکیم سبزواری به ۱۴۱۵۰ متر مربع افزایش می‌یابد که ۶۱۰۰ مترمربع فضاهای ورزشی سرپوشیده و ۸۰۵۰ متر مربع فضاهای ورزشی روباز می‌باشد.

ل.م ۵۴/


( ۱ )