با همکاری پارک علم و فناوری البرز؛

هفتمین رویداد کارآفرینی "مد و لباس" برگزار می‌شود

تعداد بازدید:۱۱۲۸
هفتمین رویداد کارآفرینی تازه شو با موضوع "مد و لباس" توسط پارک علم و فناوری البرز، سازمان ستفا و دانشگاه علم و فرهنگ و با حضور برندهای برتر این حوزه برگزار می‌شود.
هفتمین رویداد کارآفرینی "مد و لباس" برگزار می‌شود

به گزارش اداره کل روابط عمومی وزارت علوم به نقل از پارک علم و فناوری البرز، هفتمین رویداد کارآفرینی تازه شو در راستای توسعه کارآفرینی و برندسازی در حوزه مد و لباس و توسعه برنامه‌های استارتاپی از سوی پارک علم و فناوری البرز، سازمان سازمان تجاری سازی فناوری و اشتغال دانش‌آموختگان جهاددانشگاهی (ستفا) و دانشگاه علم و فرهنگ فردا دوشنبه ۲۹ مهرماه در دانشگاه علم و فرهنگ برگزار می‌‌شود.
حاضران در این رویداد علاوه بر آشنایی با موضوهات مختلف مانند فرصت‌های کارآفرینی، نقش و کاربرد فناوری اطلاعات و ارتباطات در مد و لباس، هوش مصنوعی در صنعت طراحی پارچه و لباس و چگونگی راه‌اندازی یک استارتاپ در این حوزه در مسابقه طراحی لباس نیز شرکت می کنند.
این نخستین همکاری مشترک پارک علم و فناوری البرز و پارک علوم و فناوری‌های نرم و صنایع فرهنگی است که نفرات و تیم‌های برتر می‌توانند از مزایای حضور در این دو پارک برخوردار شوند و فرصت مناسبی برای کسب‌وکارها و همچنین دانشجویان و فارغ‌التحصیلان و اساتید برای ارائه ایده‌ها و استفاده از فرصت‌ها در حوزه مد، لباس و پوشاک است.
س.س ۵۱/ ل.م ۵۴