بازدید مشاور رئیس جمهور در امور اقوام و اقلیت‌های دینی و مذهبی از دانشگاه بجنورد

۰۸ شهریور ۱۳۹۳ | ۱۴:۳۰ کد : ۵۰۶۲ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۷۸۰
مشاور رئیس جمهور در امور اقوام و اقلیت‌های دینی و مذهبی از دانشگاه بجنورد بازدید و با مسئولان این دانشگاه دیدار و گفتگوکرد. به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، دکتر احمد محقر سرپرست دانشگاه بح...
 مشاور رئیس جمهور در امور اقوام و اقلیت‌های دینی و مذهبی از دانشگاه بجنورد بازدید و با مسئولان این دانشگاه دیدار و گفتگوکرد. 
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، دکتر احمد محقر سرپرست دانشگاه بحنورد در خصوص این دیدار اظهار داشت  : در این بازدید حجت الاسلام «یونسی» در روند وضعیت دانشگاه بجنورد از زمان تاسیس تا کنون قرار گرفت. 
وی گفت: در این دیدار ما درخواست آموزش زبان اقوام مختلف در خراسان شمالی از جمله کرمانجی، ترکمنی وترکی را به مشاور رئیس جمهور در امور اقوام و اقلیت‌های دینی و مذهبی ارائه دادیم.
سرپرست دانشگاه بجنورد اظهار داشت: در بازیدحجت الاسلام« یونسی» این موضوع را مطرح کردیم که دانشگاه بجنورد آمادگی پرداختن به آموزش اقوام استان را دارد آن هم به دلیل همزیستی مسالمت آمیز طولانی اقوام است که با استقبال روبه رو شد .
دکترمحقردر ادامه افزود : همچنین مقرر شد طرح توجیهی کامل سرفصل های آموزش زبان های اقوام ساکن در این منطقه تهیه و به تهران ارسال شود تا مورد بررسی قرار گیرد.