مدیرکل دفتر ارتباط با صنعت وزارت علوم خبر داد؛

برگزاری رویداد الگوها و راهکارهای نوین در همکاری دانشگاه با جامعه و صنعت؛ همزمان با هفته پژوهش و فناوری

۲۲ مهر ۱۳۹۸ | ۱۲:۲۹ کد : ۵۰۴۸۸ اخبار ستادی
تعداد بازدید:۱۵۲۹
دکتر محمد سعید سیف، مدیرکل دفتر ارتباط با صنعت وزارت علوم، تحقیقات و فناوری از برگزاری رویداد الگوها و راهکارهای نوین در همکاری دانشگاه با جامعه و صنعت، هم‌زمان با برگزاری هفته پژوهش و فناوری سال ۱۳۹۸ خبر داد.
برگزاری رویداد الگوها و راهکارهای نوین در همکاری دانشگاه با جامعه و صنعت؛ همزمان با هفته پژوهش و فناوری

به گزارش اداره کل روابط عمومی وزارت علوم، دکتر سیف با اعلام این خبر گفت: در راستای تقویت ارتباط دانشگاه‌ها با بخش‌های مختلف جامعه و صنعت و در راستای بهره‌گیری از ظرفیت فرهیختگان جامعه در ارائه ایده‌ها و راهکارهای نو در برقراری ارتباط مؤثر میان دانشگاه و جامعه، دفتر ارتباط با صنعت وزارت علوم، قصد دارد تا هم‌زمان با برگزاری هفته پژوهش و فناوری سال ۹۸ اقدام به برگزاری رویداد یک‌روزه ایده و الگوهای نو با موضوع ارتباط دانشگاه با جامعه و صنعت نماید.
به گفته وی، این رویداد باهدف شناسایی و تقدیر از طرح‌ها و الگوهای نوین در توسعه و تسهیل ارتباط دانشگاه‌ها، پژوهشگاه‌ها و مؤسسات پژوهشی با جامعه و صنعت برگزار می‌گردد. الگوهای نوین در این رویداد می‌تواند در بهبود همکاری‌های بین مراکز علمی و اجرایی مؤثر واقع‌شده و مورد بهره‌‌برداری قرار گیرد.
مدیرکل دفتر ارتباط با صنعت وزارت علوم، با بیان اینکه مهلت ارسال ایده‌ها تا ۳۰ آبان ۱۳۹۸ است، تصریح کرد: ۲۷ آذرماه ۱۳۹۸ این رویداد در محل برگزاری نمایشگاه هفته پژوهش و فناوری کشور واقع در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار می‌شود و از طرح‌های برتر تقدیر به عمل می‌آید.
وی افزود: علاقه‌مندان به شرکت در این رویداد، می‌توانند فرم مربوطه را از طریق لینک زیر دریافت نمایند.
دریافت فرم
ل.م ۵۴/ ع. ع ۵۷


( ۵ )