با حضور وزیر علوم، تحقیقات و فناوری؛

کانون شکوفایی، خلاقیت و نوآوری دانشگاه فنی و‌ حرفه‌ای استان همدان افتتاح شد

۱۸ مهر ۱۳۹۸ | ۱۷:۳۴ کد : ۵۰۳۹۷ اخبار برگزیده اخبار ستادی سرخط خبرها
تعداد بازدید:۹۲۴
کانون شکوفایی، خلاقیت و نوآوری در دانشگاه فنی و‌ حرفه‌ای استان همدان با حضور دکتر منصور غلامی، وزیر علوم، تحقیقات و فناوری به بهره‌برداری رسید.
کانون شکوفایی، خلاقیت و نوآوری دانشگاه فنی و‌ حرفه‌ای استان همدان افتتاح شد

به گزارش اداره کل روابط عمومی وزارت علوم به نقل از پایگاه خبری دانشگاه بوعلی سینا، در ابتدای این آیین که دکتر امر خجسته نماینده مردم همدان در مجلس شورای اسلامی، دکتر ابراهیم صالحی عمران رییس دانشگاه فنی و‌حرفه‌ای و علی‌محمد عباسی رئیس دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری دانشگاه‌های استان همدان نیز حضور داشتند، دکتر غلامی از دانشکده شهید مفتح دانشگاه فنی و حرفه‌ای همدان بازدید کرد و پس از آن تجدید میثاق با شهدا در کنار مزار شهدای گمنام با قرائت زیارت شهدا انجام شد.
در ادامه مراسم، کانون شکوفایی، خلاقیت و نوآوری در دانشگاه فنی و حرفه‌ای استان همدان افتتاح شد و حاضران از نمایشگاه توانمندی‌های آموزشکده‌های این استان بازدید کردند.
بازدید وزیر علوم و هیات همراه از فرایند اجرای طرح تحول و ارتقای رتبه سرای دانشجویی شهید مفتح در راستای طرح تحول سراهای دانشجویی و همچنین اقدامات انجام گرفته برای ساخت سالن آمفی تئاتر دانشکده شهید مفتح از دیگر برنامه های امروز عصر دکتر غلامی در همدان بود.
ل.م ۵۴/ ع.ع ۵۷


( ۴ )