با هدف ایجاد انگیزه خوداشتغالی در دانشجویان؛

نخستین جشنواره ملی کارآفرینی در شیلات در دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان برگزار می‌شود

۱۷ مهر ۱۳۹۸ | ۱۱:۱۷ کد : ۵۰۳۷۲ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۵۰۵
نخستین جشنواره ملی کارآفرینی در شیلات با شعار ” شیلات: دنیایی از فرصتها با توسعه ایده های خلاقانه” ، ۲۲ آبان ماه ۱۳۹۸در دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان برگزار می‌شود.
نخستین جشنواره ملی کارآفرینی در شیلات در دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان برگزار می‌شود

به گزارش اداره کل روابط عمومی وزارت علوم به نقل از دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان، این جشنواره، در۶ بخش مسابقه ایده‌پردازی، سخنرانی و ارائه تجربه‌های کارآفرینان موفق، کارگاه آموزشی، نمایشگاه و تقدیر از دانشجویان کارآفرین موفق، برنامه‌ریزی شده است.
دکتر سعید گرگین دبیر علمی این جشنواره اظهار داشت: این رویداد از یکسو عرصه‌ای است برای معرفی فرصت‌های شغلی در زمینه‌های مختلف رشته شیلات و از سوی دیگر فضایی است برای تبادل ایده‌ها و اندیشه‌ها تا بتواند شور و اشتیاق لازم را برای دانشجویان جهت راه‌اندازی کسب و کارهای نوآورانه فراهم آورد.
وی تصریح کرد: هدف از برپایی جشنواره ملی کارآفرینی در شیلات، آشنایی دانشجویان با فضای کسب و کارهای شیلاتی و فرصتهای شغلی، تبادل ایده های کارآفرینانه و ایجاد انگیزه خوداشتغالی در بین دانشجویان و دانش‌آموختگان است.
دکتر گرگین تاکید کرد: در بخش ایده‌پردازی از همفکری اعضای اتاق بازرگانی گرگان استفاده خواهیم کرد تا محورهای ایده‌پردازی جشنواره با توجه به نیاز و تجربیات بازار، معرفی شود.
وی افزود: در این جشنواره کارآفرینی، دو کارگاه با عنوان‌‌های «کسب و کارهای اینترنتی» و «کسب و کارهای کارآفرینانه» برگزار می‌شود.
علاقه‌مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر به نشانی اینترنتی http://effs.ir/ مراجعه نمایند.
ل.م ۵۴

کلید واژه ها: گرگان