در نشست رئیس دانشگاه پیام نور با نمایندگان دانشگاه‌های پاکستان تاکید شد:

لزوم راه‌اندازی دفاتر نمایندگی دانشگاه‌های پاکستان در دانشگاه پیام نور و بالعکس

۱۶ مهر ۱۳۹۸ | ۱۳:۴۳ کد : ۵۰۳۶۳ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۴۱۵
رئیس دانشگاه پیام نور امروز (سه‌شنبه) در نشست با رئیس دانشگاه علامه اقبال، قائم مقام ریاست دانشگاه پنجاب و نماینده دانشگاه مجازی پاکستان بر لزوم راه‌اندازی دفاتر نمایندگی دانشگاه‌های پاکستان در دانشگاه پیام نور و بالعکس برای گسترش تعامل و همکاری دو جانبه تاکید کرد.
لزوم راه‌اندازی دفاتر نمایندگی دانشگاه‌های پاکستان در دانشگاه پیام نور و بالعکس

به گزارش اداره کل روابط عمومی وزارت علوم به نقل از دانشگاه پیام نور، دکتر زمانی در این نشست با بیان اینکه دانشگاه پیام نور امروز نسبت به سال‌های گذشته از ظرفیت‌ها و امکانات بسیار خوبی برخوردار است، افزود: دانشگاه پیام نور می‌تواند امکان استفاده از زیرساخت.های الکترونیکی را در آموزش مجازی برای دانشگاه‌های پاکستان فراهم آورد.

وی با اشاره به دیگر زمینه‌های همکاری بین دانشگاه.های پیام نور و دانشگاه‌های پاکستان اظهار داشت: این دانشگاه در زمینه تبادل استاد و دانشجو، برگزاری کارگاه‌های تخصصی و برنامه‌های مشترک پژوهشی نیز آمادگی همکاری دارد.

پروفسورضیاءالقیوم رئیس دانشگاه علامه اقبال پاکستان نیز ضمن استقبال از همکاری دو جانبه با دانشگاه پیام نور و پیشنهاد راه‌اندازی دفاتر نمایندگی گفت: دانشگاه علامه اقبال پاکستان، دانشگاه پیام نور را به لحاظ هزینه‌های مالی برای حضور نمایندگان این دانشگاه در کشور پاکستان کاملاً حمایت خواهد کرد.

وی تصریح کرد: تعامل دو دانشگاه در ارتقای دو کشور نقش ویژه‌ای خواهد داشت و این ارتقا از نظر کشور پاکستان، بسیار ارزشمند خواهد بود.

پروفسور سلیم مظهر قائم مقام رئیس دانشگاه پنجاب پاکستان نیز با عنوان اینکه تمامی تفاهم‌نامه‌ها و صحبت‌های همکاری بین دو دانشگاه باید به مرحله عملیاتی برسد، گفت: دانشگاه‌های پاکستان نیازمند تبادل استاد و اجرای برنامه‌ها و سمینارهای پژوهشی مشترک هستند و آمادگی خود را برای حضور دانشجویان و استادان دانشگاه پیام نور برای سمینارهای پژوهشی اعلام می کنند.

وی اذعان داشت: دانشگاه‌های پاکستان نه تنها در زمینه آموزش مجازی بلکه از همکاری با دانشگاه پیام نور در دیگر ابعاد و زمینه‌ها نیز استقبال می‌کنند.

س.س ۵۱/ ل.م ۵۴