بازدید مدیرکل دفتر برنامه ریزی آموزش عالی وزارت علوم از دانشگاه اردکان

۰۷ بهمن ۱۳۹۴ | ۱۳:۱۴ کد : ۵۰۲۷ اخبار ستادی
تعداد بازدید:۵۲۳
دکتر عبدالرحیم نوه ابراهیم مدیرکل دفتر برنامه ریزی آموزش عالی وزارت علوم به همراه مشاور معاون آموزشی این وزارت از دانشگاه اردکان بازدید کردند. به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، مسئولان وزارت...
دکتر عبدالرحیم  نوه ابراهیم  مدیرکل دفتر برنامه ریزی آموزش عالی وزارت علوم به همراه مشاور معاون آموزشی این وزارت از دانشگاه اردکان بازدید کردند.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، مسئولان وزارت علوم دراین بازدید زیرساخت ها، تجهیزات و امکانات آموزشی این دانشگاه را مورد بررسی قراردادند.
دکترنوه ابراهیم  و هیئت همراه درنشست مشترکی با رئیس و معاونان دانشگاه اردکان درخصوص اولویت ها و توانمندی های آموزشی این دانشگاه بحث و تبادل نظر کردند.
دکترغفوری چرخابی رئیس دانشگاه اردکان نیز دراین جلسه با بیان مراحل شکل گیری مراکز مختلف آموزش عالی در اردکان و نیز نحوه شکل گیری، پیشرفت و ارتقای این دانشگاه،  به برخی از موفقیت های دانشگاه اردکان در مدت کوتاه فعالیت خود بویژه در حوزه آموزشی پرداخت و گفت: تاکنون بیش از 43درصد فارغ التحصیلان دانشگاه اردکان درتحصیلات تکمیلی در دانشگاه های دولتی معتبر پذیرفته شده اند.
دکتر فتاحی معاون آموزشی دانشگاه اردکان نیز با بیان گزارشی در حوزه آموزشی و پژوهشی گفت: راه اندازی رشته های تحصیلی در این دانشگاه برحسب نیازهای منطقه و منطبق با آمایش سرزمین می باشد.
معاون آموزشی دانشگاه اردکان گفت: بهره مندی از 59 عضو هیئت علمی مجرب و مجری بودن در بیش از 16 رشته تحصیلی به صورت انحصاری در بین دانشگاه های استان  ازجمله دیگر ویژگی های این دانشگاه در حوزه آموزشی است.
همچنین مسئولان وزارت علوم در ادامه سفر خود به اردکان از چند مرکز آموزش عالی دیگر این شهرستان نیز بازدید کردند.
گفتنی است حضور در بافت قدیم اردکان و بازدید خانه تاریخی مرحوم آیت الله خاتمی(ره)آخرین برنامه مدیرکل دفتر برنامه ریزی آموزش عالی و هیئت همراه در این شهرستان بود.