بازدید مدیرکل امورشعب بانک صادرات منطقه یک کشور ازپارک علم و فناوری استان لرستان

۳۰ خرداد ۱۳۹۴ | ۱۵:۰۹ کد : ۵۰۲۴ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۱۰۵۸
مدیرکل امور شعب بانک صادرات منطقه یک کشور، مدیرعامل بانک صادرات استان لرستان، رئیس بانک صادرات شعبه ولی عصر، مدیر بازاریابی و مدیر روابط عمومی بانک صادرات استان از پارک علم و فناوری استان لرستان بازدی...
مدیرکل امور شعب بانک صادرات منطقه یک کشور، مدیرعامل بانک صادرات استان لرستان، رئیس بانک صادرات شعبه ولی عصر، مدیر بازاریابی و مدیر روابط عمومی بانک صادرات استان از پارک علم و فناوری استان لرستان بازدید کردند.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، طی این بازدید سلیمانپور مدیرامورشعب بانک صادرات منطقه یک کشور، گفت: باتوجه به اینکه پارک علم و فناوری استان لرستان به عنوان یکی ازمشتریان برتر بانک صادرات درسال ۹۳ شناخته شده واجب دانستیم که درخدمت شما باشیم و از اینکه شرایط را برای ما فراهم نمودید که به عنوان یکی از مشتریان برتر خدمت برسیم تشکر می‌کنم.
وی افزود: بانک صادرات باتوجه به نگرشی که دارد می‌خواهد ارتباطات خود را با مشتریان بیشتر کند و خواسته‌های مشتریان را به صورت رو در رو بشنوند تا بتواند خدمات بهتری ارائه کند.
مدیرامورشعب بانک صادرات منطقه یک کشور، گفت: اعتقاد من این است که انجام کار تجاری آسان است اما دربحث علم و فناوری ویژگی‌های خاصی وجود دارد. کار شما کارمقدسی است و کاملاً اثر بخش و موردنیاز جامعه است و من به عنوان یک ایرانی از شما متشکرم.
وی افزود: طبیعت و جمعیت ازعوامل برتری سرزمین ماست که در کشورهای دیگر وجود ندارد، ولی این کشورها با توجه به دانش محور و دانش بنیان بودنشان خیلی قوی تر درعرصه اقتصاد جهانی خود را نشان داده اند. دانش بنیانی و دانش محوری درپیشرفت و بقای جامعه ازنظر بنیان‌های اقتصادی و اجتماعی بسیار تأثیرگذاراست.
درادامه دکترمجید یاراحمدی رئیس پارک علم و فناوری استان لرستان گزارشی از نحوه عملکرد پارک های علم و فناوری، حمایت ها و فعالیت ها و همچنین گزارشی ازعملکرد پارک علم و فناوری استان لرستان ارائه کردند.
درپایان سلیمانپور جهت همکاری های فی مابین درخصوص ارزیابی طرح های دانش بنیان، سرمایه‌گذاری مشترک بر روی این طرح‌ها و همچنین حمایت های مالی ازطرح های دانش بنیان واحدهای فناور پارک علم و فناوری استان لرستان اعلام آمادگی کردند.