معاون فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم خبر داد؛

اعزام ۲۵۰۰دانشجوی زائر اولی در قالب طرح "نهضت رضوی"

۱۱ مهر ۱۳۹۸ | ۱۹:۴۸ کد : ۵۰۲۲۵ اخبار برگزیده اخبار ستادی سرخط خبرها
تعداد بازدید:۹۲۳
دکتر غلامرضا غفاری، معاون فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری گفت: در راستای تفاهم‌نامه وزارت علوم و آستان قدس رضوی در زمینه اجرای طرح "نهضت رضوی"، بیش از ۲هزار و ۵۰۰ دانشجو زائر اولی در ایام اربعین به صورت رایگان به زیارت امام رضا(ع) مشرف می‌شوند.
اعزام ۲۵۰۰دانشجوی زائر اولی در قالب طرح "نهضت رضوی"

به گزارش اداره کل روابط عمومی وزارت علوم به نقل از دانشگاه قم، دکتر غفاری عصر امروز در آئین اختتامیه سی‌وچهارمین جشنواره سراسری قرآن و عترت دانشگاهیان که در مجتمع امین قم برگزار شد، عنوان کرد: وزارت علوم اهتمام ویژه‌ای به اعتلای علوم قرآنی دارد و برگزاری سی‌وچهار دوره از جشنواره قران و عترت دانشگاهیان تاییدکننده این موضوع است.
وی افزود: بنای جمهوری اسلامی، ترویج و گسترش قرآن کریم و معارف آن است. تاکنون اقدامات بسیاری در این راستا انجام گرفته است ولی باید این اقدامات ادامه داشته باشد تا تمام زندگی ما قرآنی باشد و فرهنگ قرآن و عترت در تمام بخش‌های زندگی ما جاری و ساری شود.
معاون فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم بیان کرد: جشنواره قرآن و عترت دانشگاهیان هر دوره گسترش یافته است و در سی‌وچهارمین جشنواره قرآن و عترت، دانشجویان در ۳۳ رشته و در ۶بخش به رقابت پرداختند و امیدواریم شاهد گسترش بخش‌های جشنواره باشیم.
ل.م ۵۴/ ع.ع ۵۷